reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych maluszków

reklama
A ja o tym nie myślę, jak się skończ m-c to może będę główkować. ostatnio główkowałam parę tygodni ale mężowi nic nie pasowało...on rzucił jedno imię a ja mówię ok...i tak mamy Michałka...

P.S w piaskownicy nie spotkałam jeszcze żadnego Marcina ...pewnie dla tego, że imię to ciężko zdrobnić..:-) Oskary, Oliwiery, Kacpry Kuby i o zgrozo Michałki :| a taki orgynalny miał być :-)
 
Ostatnia edycja:
A mi ostatnio po głowie chodzi imię Dagmara, podoba mi się Aleksandra ale teściowa ma tak na imię także nie dam jej tej satysfakcji ;) Dla chłopca nie mam pojęcia, podobało mi się Michał ale siostra podkradła ;) no i Dominik ale znowu mąż ma tak na drugie także też odpada :/ Łatwiej jak będzie dziewczynka ;)
 
Ja nie nadaję jeszcze imienia "Kropkowi". Za wcześnie. Póki co modlę sie by żył i przeżył... Nad imieniem pomyślę za...miesiąc, może dwa...? M pewnie w ogóle wolałby się wstrzymać. On po tamtej stracie jest bardzo zdystansowany do tej ciąży- pewnie dopóki nie zobaczy na USG genetycznym ok 12 tyg że jest maluszek to nie dojdzie do niego że będziemy mieli drugie dziecko;-)
 
reklama
a my dziewczynce damy na imię Wiktoria (mąż się uparł już przy pierwszej ciąży że jeśli dziewczynka to tylko tak)
a dla chłopca chyba Jan... z małym jakoś nie mieliśmy problemu dostał po naszych dziadkach Wojciech Wacław
 
Do góry