reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych maluszków

u nas na razie na tapecie są Alicja i Mateusz, choć przyznam, ze ja bardzo chciałabym Laura lub Klara, ale małż raczej nie będzie chciał o tym słyszeć. Podoba mi się też Kuba, Krzysztof, Marek
 
reklama
Jeśli chodzi o dziewczynkę to wiele imion nam się podoba:
Zuzanna, Maja, Kornelia, Lena
z całą pewnością nie będzie tu problemu z wyborem :tak:

Jeśli chodzi o chłopca to na razie w grę wchodziłby Marcel :-)
 
z racji przeogromniej potrzeby zostania mamą chłopca mój synuś będzie miał na imię szymuś,dla dziewczynki pozwolę wybrać imię drugiej połówce bo to będzie jego córunia;-):-D
 
dla chłopaka nie mamy zupełnie pomysłu...dla dziewczynki jak przy pierwszym wiedzieliśmy zanim Ami została poczęta, że "majstrujemy" Amelcię, tak teraz jest kilka opcji: ja z Amelcią chciałybyśmy Oliwię, mój R nie bardzo, ale i tak jak powiedział: "będzie jak będziemy chciały" :-D, w grę wchodzi jeszcze Lidia, Klara
 
reklama
Dla pierwszego dzieciątka już przed ślubem mieliśmy imię Gabriela;-) dla chłopca były jakieś pomysły jak byłam w ciąży ale nastawienie było na Gabi i koniec;-) no i jest Gabi, teraz dla chłopca Patryk lub Igor a dla dziewczynki w sumie nie mamy!!! Może Emilia????? To bardziej Mąż wymyślił ja nie wiem jakie dla dziewczynki;-(
 
Do góry