reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych maluszków

U nas wczoraj stanęło na Franku.
Do tej pory też był tylko dzidziuś.. a wczoraj męża coś tknęło i powiedział, że Franciszek będzie :p
Chociaż maż i tak gdzies tam jeszcze liczy na Helenkę :)
 
reklama
U nas wczoraj stanęło na Franku.
Do tej pory też był tylko dzidziuś.. a wczoraj męża coś tknęło i powiedział, że Franciszek będzie :p
Chociaż maż i tak gdzies tam jeszcze liczy na Helenkę :)

Smile fantastyczne imiona. Franek - super!
A Helenkę chętnie bym sama zwędziła, gdyby nie to że mąż się nie zgadza.

U nas już prawie była Ada, ale ulubiony mąż stwierdził, że sam nie wie i że Ula chyba jednak bardziej mu się podoba. Noszsz... z takim niezdecydowanym chłopem, chyba będę musiała sama autorytatywnie podjąć decyzję.
 
U nas jest pełna akceptacja imienia Franek.
Mi się podobało już przy pierwszym dziecku, ale stanęło na Antku..

Mąż się już śmieje, bo do Antka mówi czasami Antonio... teraz będzie Francesco do kompletu :D

A Antek dzisiaj mówi "Lubie tego Franka w brzuszku, wiesz mamusiu" :)
 
Witam wszystkie przyszłe mamy,ja zastanawiam sie nad imieniem ksawierek a julek
ticker.php
 
Ostatnia edycja:
katerina u mnie podobnie- miał być olek a tu mąż zaczął kręcić nosem. Ale teraz co bym nie wymyśliła to mu sie nie podoba, więc olek zostanie- poza tym za bardzo się już przyzwyczaiłam :) tylko mnie denerwuje jeszcze bo musi do niego Bolek! mam nadzieje, ze mu to przejdzie jak sie dzidzia urodzi ;)
 
reklama
witam przyszłe mamuśki! moja córcia to na razie "kruszynka" :) mamy kilka imion które sie nam podobają, ale trudno sie zdecydować :) moja ukochana ciocia powiedziała mi, ze jak ja zobaczę po porodzie to bedę wiedziała jakie imię będzie pasowało najlepiej i tego sie trzymam. nasze propozycje to: milenka, lenka, oliwka, maja, julia, emilka.
 
Do góry