reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych maluszków

reklama
anezram ja też jak urodzi się córcia to będzie Maja a jak chłopiec to Filip. :-D

a z wyborem imion to jest czasem problem bo albo się jednemu nie podoba albo drugiemu
 
oj zgadzam się z Wami. Wybór imienia jest straszny, właśnie przez to że każdemu się imię z kimś kojarzy, a do tego każdy pyta "a imię już wybraliście?"
 
A mnie się o imię bardzo rzadko pytają, bo w pierwszej kolejności leci pytanie co będzie? Na odpowiedz, że niespodzianka, to nikt już nie drąży kwestii imienia.

A rodzina męża, jako ta wtrącająca się, od początku ma powiedziane, że ponieważ poprzednio komentowali nasz wybór, to teraz, mimo, że imiona już dawno wybrane - dla nich pozostaną do porodu tajemnicą:tak:.
 
he he Nef :-)

a ja się przyznam, ze komentowałam imie bratanka męża..ale tylko przez reakcje mojego synka ( 2,5 latka wtedy) Mój syn szybko zaczął mówić i jak teściowa powiedziała ze będzie Fabian to on zapytał czy w zoo i nie umiał za chiny wymówić Fabian. tylko mówił Pawian...i tak pomyślałam, że jak poł grupy w przedszkolu zacznie przekręcać to on będzie biedny.
 
a u mnie pomysłu brak, coś gdzieś przebakuje o Franku lub Olku ale M nie pasi, pewnie wybierzemy na porodówce
 
reklama
Do góry