reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych maluszków

Pchła no właśnie wszyscy z naszych typów wybierają Mikołaja :-) ale tak jakoś dziwnie trochę się boję dać mu Mikołaj zwłaszcza że w rodzinie już jeden jest:baffled:
Z Twoich typów dla mnie zdecydowanie Sebastian (gdyby nie nasze długie nazwisko sama bym wzięła do czołówki) Tomasza mam szwagra - porażka.... A dla dziewczynki Julka:tak:
Paulina_ Baśka świetnie!!
 
reklama
Pchła dla chłopca mi się bardziej Tomasz podoba:-) Bo może być i Tomek i Tomuś. A dla dziewczynki to Ci nie pomogę bo sama mam problem:-)
 
Sebastian też ma wiele zdrobnień, znajoma ma synka i woła do niego Sebuś, Sebulek, Seba, Sebcio, Sebuniu itp itd :-D Helena kojarzy mi się tylko ze starszą kobietą :baffled:
Pchła a Tobiasza brałaś pod uwagę?
 
Odkąd wiemy, że będziemy mieli córkę, padło na imię Maja :-) To był taki pierwszy strzał i choć ja (jako osoba straszliwie zmienna) pewnie zmieniłabym to imię jeszcze z kilkadziesiąt razy :-D mój mąż jest nieugięty. Stwierdził, że pierwszy wybór jest zawsze najlepszy i nie pozwoli zmienić mi Majki na żadne inne imię. ;-) Aczkolwiek, żeby nie było - mnie się także to imię bardzo, ale to bardzo podoba!

Będzie więc Majka :happy:
 
a ja na jakiś czas odpuściłam wybieranie... bo i tak nic sensownego nie wymyślimy, póki co jest niunia hahaha i tak mówię i myślę o brzuszku ;-)
 
reklama
Witam, chciałam się przywitać i jako nowy użytkownik forum -czkamy z mężem na córeczkę i jeśli do porodu nic się nie zmieni nasza dzidzia będzie miała na imię Natalia:)
 
Do góry