Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
basiek i Nina i Lena oba śliczne imiona. Na mnie w szkole mówili Nina tak mi się to imie podobało a za to na moją siostrę nadal mówią Lena a ma na imie Natalia.
Dziewczyny, jest taka bajka sszpital dla pluszaków i tam jest dziewczynka Dosia i ma brata Dośka. Czy to zdrobnienie od Dominika? w necie piszą że Dorota raczej to w takim razie Dosiek to co?
JA nie wiem jak tą malutką nazwać? są propozycje:
mężowe- Rozalia, dzieci- Milena, Liliana, ja chciałam Zosię ale ich teraz za dużo. Co krok słyszę to imię na przemian z Julią i Zuzią. Więc chyba nie. pocieszam się że jak zobaczę dziecko to będę wiedziała.