reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla lipcowych maluszków

Też myślałam nad Kajtkiem, ale potem mi się przypomniało, że miałam kota Kajtusia :-D
Więc mój roboczo wybrał Daniela ;D
 
reklama
mi się najbardziej podoba Tymon, Ksawery, będą nas na wsi wytykać palcami, że nie denis albo kevin :-D mężowi póki co te się nie podobają, ale mi się nie podoba jego Dawid. to typy 'narazie', póki lekarz widział 'chyba ogórka' między nogami ;-)
 
Dziewczyny a u mnie będzie Julek :-) Julian musi być i koniec,bo mąż wymyślił i się wkręcił w to imię...Mi się też bardzo podoba...a do brzuszka już mówimy Juleczek...Tak chyba zostanie!





 
Pinio no i pewnie siostrzeniec pierwsza klasa..Julianki fajne chłopaki :-D Liczę na to,że i grzeczne hi hi :laugh2:

a Kajtek,Kajetan bardzo ładnie...a to,że ludzie nadają takie imiona zwierzakom to już ich gust.Słyszałam,że ktoś dał psu na imię Agatka,Sara czy Maks a to ładne ludzkie imiona! mój kolega miał pająka Leona a przyjaciólka królika Filipa! Nie patrzmy na to przy doborze imion dla dzieci,bo co rusz jakiś zwierzak wabi się po ludzku!







 
reklama
Aniu - staram się to powiedzieć delikatnie, ale to nie kwestia, że ktoś dał psu takie imię ... u nas na kundelki się mówi: "no taki kajtek" - co znaczy, że to taki typowy, mały kundelek i mnóstwo właśnie małych kundelków miało na imię Kajtek. Mój dostał swego czasu takie imię właśnie, że był takim właśnie typowym Kajtusiem z zakręconym ogonkiem. Może to u nas taki regionalizm, ale ... nie znam żadnego chłopaka Kajetana, a piesków sporo. A do tego, dzieciaki z podwórka wołały ciągle "Kajtek bez majtek" ;-) Myślę, że w dobie rasowych psów, już się tego imienia nie daje tak powszechnie pieskom, ale kiedyś u nas były same Ciapki, Azory i Kajtki.
Ja chciałam córce nadać na imię Sara, ale mojej mamie się przypomniało, że wujek miał takiego wilczura i stwierdziła, że jakoś jej to nie pasuje. Odpuściłam więc :-)
 
Do góry