reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla lipcowych maluszków

Ja też myślałam na Lenką ale w końcu została Hania ;) chcieliśmy żeby córcia miała coś po mojej ukochanej kuzynce. Imię Ania odpadało bo rodzina by nas zatłukła a do Hani się nie przyczepią ;) na pewno będzie się opiekowała z góry dzidzią :D
I szczerze liczę na to, że będzie córeczka. Ale synka będę równie mocno kochała :-)
 
reklama
My wraz z mężem, jak jeszcze nie byłam w ciąży myśleliśmy tylko o Mai. Imienia dla chłopczyka nie mamy jeszcze. Teraz czekamy aż ten straszny I trymestr się skończy(a raczej ja czekam) i wtedy może w końcu będę cieszyć się ciążą i wyborem imienia :-)
 
u nas jak będzie dziewczynka to będzie Kinga Elżbieta ( drugie po mojej ukochanej mamie)- Kinia jeszcze z pierwszej ciąży, jak niewiedzieliśmy co będzie,

chłopiec to hmmm...najbardziej podoba nam się Jakub Filip, ale tak ma starszak, mój mąż się smieje żeby młodszy miał Filip Jakub :-D a tak na poważnie myślimy o Julianie. zobaczymy
 
Widze kochane że wybieracie polskie imiona.
Ja mam córeczki Amelie Marie i Vanesse Nikole
Ja dla dziewczynki mam wybrane imiona będzie Vivienne Vienna lub Fabienne Alexis
dla chłopca myślałam o imieniu Fabian Fryderyk albo Joshua Collin
A męża sie nie pytam o zdanie bo on twierzdzie ze kobieta rodzi dziecko i ona ma prawo do wybrania imienia.
 
Mamuski u nas to tak....w pierwszej ciazy dla dziewczynki mialo byc Marika i tak zostalo.....drugie ma Kamila, po moim mezu Kamilu....umowilismy sie ,ze jak bedzie chlopiec to bedzie Karol po mnie Karolinie:p hhahha

A teraz to jak bedzie chlopiec to bedzie Kacper na 100%....a z dziewczynka mamy problem...chcialabym co krotkiego Pola, Mila, podoba nam sie tez Tatiana...
 
reklama
My też tak nieśmiało póki co przymierzaliśmy się do imion , bo to dopiero początek ciąży ale temat imienia naszej Kropeczki już kilkakrotnie poruszaliśmy i wyjątkowo jesteśmy w tej kwestii zgodni.Jak będzie chłopiec to na 100 % Kacper ,a jak dziewczynka to na pewno Maja :-)
 
Do góry