reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla lipcowych maluszków

basiek i Nina i Lena oba śliczne imiona. Na mnie w szkole mówili Nina tak mi się to imie podobało a za to na moją siostrę nadal mówią Lena a ma na imie Natalia.
 
reklama
Dziewczyny, jest taka bajka sszpital dla pluszaków i tam jest dziewczynka Dosia i ma brata Dośka. Czy to zdrobnienie od Dominika? w necie piszą że Dorota raczej to w takim razie Dosiek to co? :confused:
 
JA nie wiem jak tą malutką nazwać? są propozycje:
mężowe- Rozalia, dzieci- Milena, Liliana, ja chciałam Zosię ale ich teraz za dużo. Co krok słyszę to imię na przemian z Julią i Zuzią. Więc chyba nie. pocieszam się że jak zobaczę dziecko to będę wiedziała.
 
Do góry