reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

reklama
Piękne imiona.

Pytanie osobiste jak nie chcesz to nie odpowiadaj - czy macie korzenie żydowskie, bo tak sugerowałby wybór imion?
:tak: tylko jedno z nas ale to, że tak powiem dawno i nie prawda.. ogólnie ja mam fioła na punkcie imion starotestamentowych oraz wschodnich, ale na te mąż się kategorycznie nie zgadza.. na razie :-D

aaaa i widzę, że często pojawia się tu imię Zosia - jak dla mnie nie do przyjęcia.. teściowa się tak nazywa więc same rozumienie hehe
 
Kurcze, trochę mnie nie było,a tu taki fajny temat powstał :-D
Mi podobają się Julia, Zuzanna, Lena,Liliana ...ale mąż na wszystkie kręcił nosem, więc wstępnie stanęło na Karinie (i pewnie tak zostanie :tak:)
Nad imieniem dla chłopca nie mysleliśmy ale mi się podoba Damian, Adrian i Krystian, to ostatnie niestety odpada, bo mąż tak się nazywa:eek:
Swoją drogą obserwując obecną modę na imiona, jeśli ktoś chce nadać oryginalne imię powinien dziecko nazwać Ania, Kasia, Piotr i Paweł :-p
 
U nas jak będzie synek, to Antoś, a jak córeczka, to Hania. Chyba, że coś nam się pozmienia jeszcze.
Wiecie i mam przeczucie, że będzie synek ;-) Zobaczymy, czy się sprawdzi ;-)
 
Jak będzie córeczka to nazwałabym ją poprostu - Ania. Jak będzie , to się okaże, jeszcze nie rozmawialiśmy z mężem o imionach. Myslę, że nie będziemy mieli kłopotów - przeważnie się zgadzamy :-).
Podoba mi się jeszcze bardzo Lena, ale nazwałam już tak swojego psa :-) więc odpada..
Jesli chodzi o chłopca - pojęcia nie mam!
 
Jak będzie córeczka to nazwałabym ją poprostu - Ania. Jak będzie , to się okaże, jeszcze nie rozmawialiśmy z mężem o imionach. Myslę, że nie będziemy mieli kłopotów - przeważnie się zgadzamy :-).
Podoba mi się jeszcze bardzo Lena, ale nazwałam już tak swojego psa :-) więc odpada..
Jesli chodzi o chłopca - pojęcia nie mam!
wybacz ale z Anią kojarzy mi się to przezwisko szkolne: Anka cyganka zamknij sklep, przyjdzie milicja da ci w łeb.
a dzieci się okrutne
 
reklama
Tego jeszcze nie słyszałam :-) To już dosyć nieaktualne...

Do wielu imion są tego typu "przysłowia", nie rusza mnie to - wybaczam :-)
 
Do góry