reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majowych dzieciaczków:)

reklama
Też mi się wiele imion męskich podoba zawsze chciałam Maciusia ale mężowi się nie podoba i nadal jesteśmy w kropce, może Michał jeszcze nie wiem, na szczęście jest jeszcze trochę czssu;)
 
U nas dla dziewczynki na razie Maria, Wiktoria, Adrianna, Weronika
dla chłopca: Jan, Adrian, Jeremi
Jeśli w środę poznam płeć to rozpocznę negocjacje z małżonkiem :)
 
Hej dziewczyny, mogę się dołączyć?
Marzy mi się dość rzadkie i nietypowe imię. Dla chłopca chciałam Kordian lub Fabian
A dziewczynkę Lena lub Hana jednak plany legly w gruzach. Może podpwiecie mi jakies imiona? Chłopak uparł się ze dziewczynke nazwiemy Laura jednak ja nie jestem za tym.☺☺☺
 
Myślę, że w kwestii imienia niewiele można doradzić- każdemu podoba się coś innego. Co do Kordiana i Fabiana to imiona rzeczywiście rzadko spotykane, ale nie udziwnione, jak dla mnie ok. Natomiast Lena to chyba jedno z najpopularniejszych imion w ostatnich latach. Laura też ostatnio często spotykana :) Ja jedynie jestem zdecydowaną przeciwniczką Dżesik, Brajanów czy innych Kewinów, poza tym akceptuję każde imię.
 
Myślę, że w kwestii imienia niewiele można doradzić- każdemu podoba się coś innego. Co do Kordiana i Fabiana to imiona rzeczywiście rzadko spotykane, ale nie udziwnione, jak dla mnie ok. Natomiast Lena to chyba jedno z najpopularniejszych imion w ostatnich latach. Laura też ostatnio często spotykana :) Ja jedynie jestem zdecydowaną przeciwniczką Dżesik, Brajanów czy innych Kewinów, poza tym akceptuję każde imię.
Masz Rację. "Dżesiki" to tragedia.
Mam problem z imionkiem dla córci i zapowiada się na to ze bedzie dziewczynka ❤
 
reklama
reklama
Do góry