reklama

Imiona dla maluszków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2015' rozpoczęty przez bada m., 2 Czerwiec 2014.

1. bada m.

bada m. Fanka BB :)

Może jeszcze za wcześnie,ale to taki ekscytujący temat,więc proponujmy,dyskutujmy i w razie czego zmieniajmy -imiona dla naszych pociech :happy2:

2. alecta

alecta Fanka BB :)

My mamy już prawie wybrane :)
    Dziewczynka będzie Marysia, a chłopiec Antoś lub Kamilek :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

3. reklama
  4. maadlen81

maadlen81 intelektualnie niepokorna

Leon dla chlopca a dla dziewczynki jest zażarta dyskusja. Mi się podoba Alicja, Lilianna i Helena a mężowi Julia :-(

5. bada m.

bada m. Fanka BB :)

Antosia mogę Ci z czystym sumieniem polecić,jeżeli wierzyć w to,że imię określa charakter-mój syn jest mądry,grzeczny,super się uczy,szybko chodził i mówił,minus za upartość i obrażalstwo :-D

U nas na dzień dzisiejszy Gniewko (tata) i Jagoda (tata i dzieci),a mama jakaś ugodowa :happy2: ale to jeszcze nie ostatecznie
    ja chciałabym Bruna lub Tobiasza a dla dziewczynki Anastazja lub Helenka

Ostatnia edycja: 2 Czerwiec 2014
  6. Doggi

Doggi Moderator

U nas dla dziewczynki Antosia ale dla dziada nie mam pojęcia :/

7. Żelka

Żelka Fanka BB :)

Alicja jak będzie dziewczyna na milion % chyba, że mi się hormony na głowę rzucą pod koniec ciąży i zmienie zdanie ;-):-D:-D:-D
    A, że będzie chłopak to kompletnie nie mam pomysły ani inspiracji miał być Lelonald (czyli Leonard - ale sama nie jestem przekonana, Gustaw super imie, któraś z dziewczyn u Nas tak nazwała pierwszego syna (przepraszam, nie pamiętam jeszcze kto) ... ale chłopakowe imiona to totalna zagadka :eek::sorry2:

8. malinka009

malinka009 Fanka BB :)

Żelka mój synuś to Gustaw :-)

Chłopak Tadeusz, dziewczynka Łucja - jedyne co może wpłynąć na zmianę decyzji to ranking imion heh- jeśli nagle, za pół roku Tadzio stanie się popularny to będziemy zmieniać :blink:

9. Żelka

Żelka Fanka BB :)

Malinka super wybory, Łucje nie wiem jak zdrobnić, ale to też i nie trzeba zdrabniać. Piękne imiona wybieracie :tak:

10. reklama
  11. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Moje typy:

• Anastazja
    • Apolonia
    • Elżbieta
    • Konstancja

• Dionizy
    • Gustaw
    • Ignacy
    • Stanisław
    • Remigiusz

12. euforia

euforia Aktywna w BB

Ja chyba z innej epoki jestem przerazaja mnie te imiona :p Sama nie mam jeszcze pomyslu

Poleć forum