reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla maluszków :)

Mojej teściowej Leos sie podoba ale już moja mama mówi do nas Nikoś. a najbardziej mnie wkurzyły kuzynki- tzw matki polki. Na wspomnienie imienia była fala krytyki ze dziecku robie krzywde..

No ale ja wiem ze to nasza decyzja wszystkich nie zadowolimy. Na razie Igor kontra Kornel 1:1 bo synkowi oba sie podobają ;)
 
reklama
Fakt jak człowiek ma dziecko to widzi od razu jakie imię mu pasuje
Jak ja zobaczyłam chłopców to od razu wiedziałam który to który a imiona były juz wybrane wcześniej z lewej strony Hubert z prawej strony Łukasz :)
 
no właśnie zawsze sie zastanawiałam jak to jest z bliźniakami. Skąd wiesz który to który nadajesz imie losowo ten co sie pierwszy urodzi ma takie drugi dostanie takie?
 
reklama
Do góry