reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla marcowych maluszków

Bar Bra to chociaż sprawiedliwie by było :) Mi się Staś podoba ale za popularne jest w okolicy ;)
My po dziadkach raczej nie damy żeby nie było żali że ktoś jest faworyzowany, prędzej po pradziadkach. Mój dziadek miał na imię Kazimierz i ostatnio się śmiałam do męża że jakbyśmy tak na pierwsze dali ( o ile byłby chłopak) to będzie tatą Kazika, a on wielkim fanem Kultu jest ;)
 
reklama
My postawiliśmy na Kaję :) a jak będzie chłopiec to będzie Milan :) nad drugimi imionami się zastanawiamy czy w ogóle nadawać :)
 
Kajtek jest super. U nas raczej odpada bo brat ma pieska o takim imieniu ale bardzo mi się podoba.
Ania*Be ładne imiona też w moim guście, ale u nas zajęte przez rodzinę i znajomych.
Chrobek Tymon też fajnie. Przez długi czas to był mój nr 1, niestety skutecznie mi obrzydzone przez mega rozpieszczonego dzieciaka znajomych.
 
reklama
Do góry