reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla marcowych maluszków

Tymon ladnie, moja kolezanka ma termin tez na marzec i bedzie wlasnie Tymon :)

No Mikolaj wg mojego kategorycznie odpada :D Powiedzial, ze jak sie drugi synek trafi to wtedy moze byc Mikolaj ;) A nawet pomiedzy dwoma imionami ciezko mi podjac decyzje. Moze jak juz 'Go' zobacze to bedzie latwiej :)
 
reklama
U nas poczatkowo mowilismy,ze Lenka,pozniej mezowi wpadlo imie Sandra(pasowalo by do mojego Aleksandra:) ale ostatnio stwierdzilismy,ze Lenka bo jest lzejsze,delikatniejsze i tak fajnie brzmi Lenka:)
Ja chcialam Adę,Kaję,ale maz zaraz
wymysla glupie rymowanki:) a Kaje
mial kiedys psa i odpadlo:)

Takze na.chwile obecna Lena,chyba ze nie bedzie do niej pasowalo jak sie urodzi:)
 
Mi się Sandra bardziej podoba :p ale to kwestia gustu :) ja mam na drugie Sandra bo mój dziadek się nie zgodził żebym miała tak na pierwsze :p
 
reklama
Unas bylo tak,ze maz nie.mial swojego typu a.moje.mu sie nie podobaly,ale stanelo na Lenie albo Sandrze i to sie okaze dokladnie po porodzie:)
 
Do góry