reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych bobasków

Zastanawiam się czy tylko ja mam takie odczucie że patrze na synka i nie pasuje mi do niego imię Kamil :-( Teraz nazwałabym go Michał bowiem wydaje mi się że to imię pasuje jak ulał, niestety już za późno. Przy następnym maluchu imię wybierzemy dopiero po kilkudniowej obserwacji :-)
 
reklama
Zastanawiam się czy tylko ja mam takie odczucie że patrze na synka i nie pasuje mi do niego imię Kamil :-( Teraz nazwałabym go Michał bowiem wydaje mi się że to imię pasuje jak ulał, niestety już za późno. Przy następnym maluchu imię wybierzemy dopiero po kilkudniowej obserwacji :-)
dokładnie tak, jest możliwa zmiana do 6 miesięcy od dnia sporządzenia aktu urodzenia dziecka w usc, rodzice w takim przypadku składają przed kierownikiem USC pisemne oświadczenie o zmianie imienia ( imion) wpisanych przy sporządzaniu aktu urodzenia, pobierana jest przy tym opłata u nas 11 zł.
możecie też używać drugiego jeżeli oczywiście posiada

my bardzo długo zastanawialiśmy się nad imieniem i choć Tomasz pojawił się wcześniej to dopiero po urodzeniu trwały właściwe debaty i ostatecznie podjeta decyzja
w naszym przypadku w 1000% trafiona
 
Zmieniać nie będę bo całej rodzince się podoba i się już przyzwyczaili, tylko mi nie pasuje ach ach Chyba już sobie problemy wymyślam jakbym ich mało miała :-D
 
:szok: Wiedziałam że Julia to imię popularne, ale nie aż tak:szok: <wow>

Chociaż nasza Natalka też się pojawia, dobrze że w miarę daleko, jest szansa że w przedszkolu nie będzie 3 Natalek:)
 
reklama
hehehe a my wiedzielismy ze Julka to popularne i jakoś mi to nie przeszkadza :p
Magd w moim roczniku było jak mrówek :) (u mnie w podstawówce w klasie na 9 dziewczyn były 4 magdy :D i siedziałyśmy razem w 2 ławkach :p jedna za drugą) hehe
 
Do góry