reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Imiona dla Naszych dzieci. Propozycje i ostateczny wybór.

MamaPatryka89

Fanka BB :)
Zapraszam do rozmów i wpisywania propozycji imion dla Naszych
grudniowych maluszków
:tak:
dzieci-dziwnymi-czapkami.gif1.jpg

reklama
K

krolewnazmarcepana

Gość
no ja jeszcze nie wiem czy bedzie grudniowy maluszek ale sie wpiszę jako pierwsza :)

dla chłopca Miłosz i Mikołaj :) chociaz podba mi sie tez Kuba i Maciek <3 ale mąż nie jest zbyt zachwycony tymi dwoma :p i jeszcze Olaf ;)

a dla dziewczynki miało byc Maja lub Ada, Maja juz jest, więc zostaje Ada. ale podoba mi sie tez Lena :) a ostatnio tez Melisa(ale na to sie nie zdecyduje na pewno :p) i Kornelia :)

ale szukam jeszcze jakiś krótkich imion, nie podobaja mi sie długie za bardzo :p:)))

MamaPatryka89

ja ostatnio robiłam z przyszłą już chrzestną ;-) listę i była spora.
Hania
Zosia
Antosia
Łucja
Pola

Filip
Antoni
Cezary

Możemy się zawsze pocieszyć,że 2 imiona mogą mieć dzieciaczki:-p

4madlen

Mateczka Anteczka :)
Miasto
Radom
mi się jeszcze zmienia jak w kalejdoskopie ;) tzn. nie jestem zdecydowana do końca, ale podobają mi się:
dla dziewczynki:
Amelia
Aniela
Zuzia

Dla chłopca:
Antoni
Alan
Franciszek - tak ma na imię mój tata więc to pewnie zostanie odrzucone przez M. na samym wstępie :p i sama się dziwię, że mi się ostatnio spodobało :)

karotka00

Miasto
DE
Ja też jeszcze nie wiem,czy w ogóle zostanę grudniówką,ale z imion,to dla chłopca Alex ,nie Aleksander,podkreślam, a dla dziewczynki Oliwia (tak,wiem,że co drugie dziecko ma tak teraz na imię,ale taaaak mi się podoba).W razie w.jeszcze Alan lub Sylwia,ale to takie awaryjne,

Madi*

ja mam jakas pustke..jeszcze jakis czas temu mialam kilka imion,a teraz...:no:
dla dziewczynki podoba mi sie : Emma,Victora albo Lenka..,ale przekonana nie jestem tak do konca..a dla chlopca..nie mam,totalna pustka pustka w glowie..:zawstydzona/y:

reklama
Do góry