reklama

Imiona dla Naszych dzieci. Propozycje i ostateczny wybór.

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2012' rozpoczęty przez MamaPatryka89, 30 Marzec 2012.

1. MamaPatryka89

MamaPatryka89 Fanka BB :)

Zapraszam do rozmów i wpisywania propozycji imion dla Naszych
    grudniowych maluszków
    :tak:
    dzieci-dziwnymi-czapkami.gif1.jpg

2. no ja jeszcze nie wiem czy bedzie grudniowy maluszek ale sie wpiszę jako pierwsza :)

dla chłopca Miłosz i Mikołaj :) chociaz podba mi sie tez Kuba i Maciek <3 ale mąż nie jest zbyt zachwycony tymi dwoma :p i jeszcze Olaf ;)

a dla dziewczynki miało byc Maja lub Ada, Maja juz jest, więc zostaje Ada. ale podoba mi sie tez Lena :) a ostatnio tez Melisa(ale na to sie nie zdecyduje na pewno :p) i Kornelia :)

ale szukam jeszcze jakiś krótkich imion, nie podobaja mi sie długie za bardzo :p:)))

3. reklama
  4. MamaPatryka89

MamaPatryka89 Fanka BB :)

ja ostatnio robiłam z przyszłą już chrzestną ;-) listę i była spora.
    Hania
    Zosia
    Antosia
    Łucja
    Pola

Filip
    Antoni
    Cezary

Możemy się zawsze pocieszyć,że 2 imiona mogą mieć dzieciaczki:-p

5. MamaPatryka: śliczne imiona :) co prawda Cezary nie w moi m stylu ale to przecież najwazniejsze zeby rodzicom sie podobało :)))

6. 4madlen

4madlen Mateczka Anteczka :)

mi się jeszcze zmienia jak w kalejdoskopie ;) tzn. nie jestem zdecydowana do końca, ale podobają mi się:
    dla dziewczynki:
    Amelia
    Aniela
    Zuzia

Dla chłopca:
    Antoni
    Alan
    Franciszek - tak ma na imię mój tata więc to pewnie zostanie odrzucone przez M. na samym wstępie :p i sama się dziwię, że mi się ostatnio spodobało :)

7. karotka00

karotka00 Fanka BB :)

Ja też jeszcze nie wiem,czy w ogóle zostanę grudniówką,ale z imion,to dla chłopca Alex ,nie Aleksander,podkreślam, a dla dziewczynki Oliwia (tak,wiem,że co drugie dziecko ma tak teraz na imię,ale taaaak mi się podoba).W razie w.jeszcze Alan lub Sylwia,ale to takie awaryjne,

8. Madi*

Madi* Fanka BB :)

ja mam jakas pustke..jeszcze jakis czas temu mialam kilka imion,a teraz...:no:
    dla dziewczynki podoba mi sie : Emma,Victora albo Lenka..,ale przekonana nie jestem tak do konca..a dla chlopca..nie mam,totalna pustka pustka w glowie..:zawstydzona/y:

9. potrójna_mam

potrójna_mam Zaciekawiona BB

ja tez jeszcze nie dołączam do grudniówek ale typy imion mam takie:
    chłopiec-
    Fabian
    Filip
    Leon

Dziewczynka-
    Lenka
    Laura
    Ninka

10. reklama