reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla Naszych dzieci. Propozycje i ostateczny wybór.

Jeśli dziewczynka miała by być to od zawsze chcieliśmy Julke, ale szlag mnie trafia bo to takie popularne imie sie zrobiło że wokoło same julki, więc może Zuzanna, jeszcze fajna jest Lenka, ale juz w znajomych mamy no i mi sie Laura podoba ale mojemu nie zbyt ..ogólnie więcej pomysłów na razie nie ma. A dla chłopca to będzie ciężko wybrać , nie mam swoich ulubionych więc może jak wasze troche poczytam to coś podłapie ładnego :-p
 
reklama
wow
jestem pod wrażeniem :)
my jeszcze nie myśleliśmy o imionach :)
ale jak jakieś nam się spodobają to na pewno się z wami podzielę :)
mam tylko cichą nadzieję, że tym razem będzie synek i wtedy mógłby być Tomasz lub Marcin
 
U nas będzie Ksawier :-)
Postanowione już 4 lata temu.

Dla chłopca podobają mi się jeszcze Fabian, Hubert,

Dla dziewczynki podobaja mi się Wiktoria (ale jak będzie córa nie dam tak na imie, bo za popularne) Zuzia (też zaczyna się robić popularne) Sylwia,
 
U nas jeśli będzie dziewczynka to na pewno będzie Rozalia - wymyślone przy pierwszej ciąży.
A jak chłopak ....hmm....może Mieszko:-)
 
reklama
Do góry