reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla Naszych dzieci. Propozycje i ostateczny wybór.

Na razie mamy imię dla chłopca będzie Michal i tyle tak miało być 5 lat temu co do dziewczynki nie mamy bladego pojęcia;););)

A ja wlasnie dla chlopca nie mam:sorry::sorry: juz z synkiem mielismy ogromny problem bo jakos nic nie moge dla chlopca znalezc, mam cicha nadzieje, ze to jednak bedzie dziewczynka;-);-);-);-)
 
reklama
My z emkiem od dawna mamy przygotowane imiona dla dziewczynki Alicja a dla chłopca Filip no a ponieważ już wiemy ze czekamy na bliźniaki musimy wybrać po jeszcze jednym. Emkowi sie strasznie Brian podoba, no dobra mnie tez ale moim zdaniem n ie pasuje do naszego polskiego nazwiska, no ale przecież mieszkamy w Szkocji. Nie wiem ja bym chciała dać Marek ale mój się nie zgadza. Dla dziewczynki drugiej podoba mi sie Lena ale teściowa ma tak na imię i emek się nie zgadza. Maja tez mu się nie podoba. Ostatnio stanęło coś na Emily. No ale mamy jeszcze dużo czasu żeby się zastanowić.
 
Mam nadzieje że będzie dziewczynka Lenka, tylko jeszcze nie wiem co na to mój M, jemu się podoba Martynka ale u nas w rodzinie jest ich sporo a co do chłopca to nie wiem ale to może takie przeczucie bo w poprzednich ciazach myslelismy tylko o imionach dla chłopców i urodziło si dwóch chłopaków to może teraz sie uda z dziewczynką
 
Nam podoba się imiona dla dziewczynki MAJA, LILA, SANDRA, IGA a dla chłopca mamy większy problem ze znalezieniem imienia, podoba nam się JAKUB, ANTONI, HUBERT i IGOR :-)
 
U nas imiona byly Maja albo Bartek, jest juz Maja, a czy bedzie Bartek zobaczymy, mam nadzieje ze jak sie chlopiec urodzi to maz mi pozwoli imie wybrac, on wybierał dla córki :)
 
Widzę, że imię Lena jest popularne wśród Was i przyznaję bez bicia, że ja tez takie bym dała:-). Natomiast dla chłopca, ehh, ciężki wybór ale mamy takie awaryjne: Adrian, Miłosz, Tymoteusz. Mąż wspomniał coś i Dorianie. Ale mamy jeszcze troszkę czasu:tak:
 
reklama
Do góry