reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla Naszych dzieci. Propozycje i ostateczny wybór.

A mnie po głowie chodzi Madzia, Karolinka,Sara a dla chłopca Rafał, Hubert, Artur a najbardziej to Wojtuś (ale to imię już zajęte przez mężusia ,chyba że JUNIOR hehehehe) :laugh2:
 
reklama
Jak się mężuś dowiedział że będziemy mieć dzidziusia to wydrukował księgę imion (tylko żeńskich) i powiedział że będzie Nadia :-D Ja jeszcze nawet o tym nie myślę
 
Nie chce nikogo obrażać , ale któraś z Was napisała o imieniu Alan.
Moja przyjaciółka ma syna Alana i jest załamana , bo dzieciaki wołają do niego " ANAL " :((((
 
To prawda że dzieci są okrutne i z każdego imienia mogą zrobić przezwisko, ale faktycznie dobrze jest im to utrudnić wybierając neutralne imię (nie twierdze że ja tak zrobiłam z pierwszym dzieciem :cool2: )
 
Ja lubie jak imie pasuje do nazwiska i nie jestem zwoleniczka Alanow Kowalskich:sorry:

Co do dzieci i przeinaczania imion, cos okropnego, naprawde potrafia byc okrutne:(:(
 
My stawiamy na polskie tradycyjne imiona, więc ogólnie propozycje są takie Waleria,Wanda,Weronika/Walter,Wincenty
 
reklama
Dla dziewczynki Maria (po mojej mamie, która zmarła nagle rok temu :-() lub Lenka (to wybór moich mężczyzn) a dla chłopca chyba Mikołaj :tak::tak::tak:
 
Do góry