reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla Naszych dzieci. Propozycje i ostateczny wybór.

Goko cóż pozostaje mi powiedzieć - wybór dla chłopca świetny :-D A dla dziewczynki też się mi Lenka podoba ale niestety u nas zbyt popularne
 
reklama
Imię Lena jest teraz bardzo popularne i sama tez mam je na pierwszym miejscu:-) a co do chłopca to powiem wam, że wybór jest bardzo trudny. Podoba mi sie kilka jak np. Tymuś, Adrian, Patryk,Miłosz i Dorian (to mojemu mężowi odpowiada);-)
 
Przy was to może i ja zacznę wcześniej myśleć o imieniu dla dziecka. Za pierwszym razem imię wybrał szczęśliwy tatuś bo ja byłam tak przejęta maleństwem że było mi już wszystko jedno :-D teraz chcę mieć swój udział w doborze imienia.
 
Ja mam mnóstwo opcji imion dla dziewczynki, muszę po prostu mieć więcej córek ;) Z chłopcem jest trudniej, ale ostatecznie będzie Marysia lub Michaś, rozważaliśmy jeszcze Zosię, Zuzię, Adasia i Krzysia, ale muszą odczekać w kolejce. Drugie imiona dostaną raczej po swoich babciach i dziadkach.
 
My jeszcze nie rozmawialiśmy z Mężem na ten temat pewnie dopiero to nastąpi jak będziemy znać płeć, ale mi póki co podoba się dla synka -> Julek albo Witek, a dla córeczki -> Paulinka lub Jagódka:tak:
 
Też myślałam nad Jagódką, śliczne imię. Jednak znajomi mi odradzili, że super dla małego dziecka, natomiast jak będzie starsze to będzie brzmiało dziwnie, mało poważnie ... Pani Jagoda. Podoba mi się Mirelka ale zobaczymy ...
imię musi przede wszystkim pasować do nazwiska, żeby nie wyszło śmiesznie .
 
U nas Florentynka lub Milenka dla chłopca nie mam pojęcia jeszcze,
jedynie do głowy przychodzi mi Kuba .
 
Też myślałam nad Jagódką, śliczne imię. Jednak znajomi mi odradzili, że super dla małego dziecka, natomiast jak będzie starsze to będzie brzmiało dziwnie, mało poważnie ... Pani Jagoda.

Ja znam Panią Jagodę, jest po 50-tce i pasuje jej to imię. Moim zdaniem dla dorosłej osoby brzmi całkiem fajnie.
 
reklama
Też uważam Jagodę za imię dobre w każdym wieku, podobnie jak Róża, ale nam zupełnie do nazwiska nie pasuje, potrzebujemy imion jak najprostszych ;)
 
Do góry