reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla Naszych dzieci. Propozycje i ostateczny wybór.

reklama
A u mnie jak będzie chłopiec to do wyboru mam:
Adaś
Igor
Marcel

A dla dziewczynki to:
Ewa
Nadia
Blanka ( najbardziej mi sie podoba )
Emilia
Elena
 
dziewczynka: Anastazja (moje marzenie), ale mąz absolutnie nie zaakceptuje. kompromis - Alicja :)
chłopczyk: jednoglośnie Szymon :)
 
My jeszcze z mężem nie doszliśmy do kompromisu. Nawet jeszcze nie wiadomo, czy będzie druga córa, czy synuś. Córcia ma 2 imiona dla kompromisu, bo ja uparcie chciałam Ida (Idusia zdrobniale), a menio chciał m.in. Nikola, no i jest Ida Nikola :tak:
 
u nas będzie Maja albo Antek. Imiona zostały przez nas wybrane zanim dowiedzieliśmy się, że będziemy mieli dziecko. Chociaż ostatnio mam coraz większe wątpliwości czy to dobry wybór
 
reklama
Ja tak bardzo chciałam Marysię, ale kuzynka w październiku rodzi i już wie, że ma córę, zgadnijcie jak będzie mieć na imię :nerd:
Dlatego moja, jeśli kiedyś mi się trafi, zostanie Hanią. Pierwszego jednak obstawiamy chłopca, najprawdopodobniej Michaś.
 
Do góry