reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla Naszych dzieci. Propozycje i ostateczny wybór.

MamaPatryka89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Marzec 2012
Postów
333
Zapraszam do rozmów i wpisywania propozycji imion dla Naszych
grudniowych maluszków
:tak:
dzieci-dziwnymi-czapkami.gif1.jpg


 
reklama
no ja jeszcze nie wiem czy bedzie grudniowy maluszek ale sie wpiszę jako pierwsza :)

dla chłopca Miłosz i Mikołaj :) chociaz podba mi sie tez Kuba i Maciek <3 ale mąż nie jest zbyt zachwycony tymi dwoma :p i jeszcze Olaf ;)

a dla dziewczynki miało byc Maja lub Ada, Maja juz jest, więc zostaje Ada. ale podoba mi sie tez Lena :) a ostatnio tez Melisa(ale na to sie nie zdecyduje na pewno :p) i Kornelia :)

ale szukam jeszcze jakiś krótkich imion, nie podobaja mi sie długie za bardzo :p:)))
 
ja ostatnio robiłam z przyszłą już chrzestną ;-) listę i była spora.
Hania
Zosia
Antosia
Łucja
Pola

Filip
Antoni
Cezary

Możemy się zawsze pocieszyć,że 2 imiona mogą mieć dzieciaczki:-p
 
mi się jeszcze zmienia jak w kalejdoskopie ;) tzn. nie jestem zdecydowana do końca, ale podobają mi się:
dla dziewczynki:
Amelia
Aniela
Zuzia

Dla chłopca:
Antoni
Alan
Franciszek - tak ma na imię mój tata więc to pewnie zostanie odrzucone przez M. na samym wstępie :p i sama się dziwię, że mi się ostatnio spodobało :)
 
Ja też jeszcze nie wiem,czy w ogóle zostanę grudniówką,ale z imion,to dla chłopca Alex ,nie Aleksander,podkreślam, a dla dziewczynki Oliwia (tak,wiem,że co drugie dziecko ma tak teraz na imię,ale taaaak mi się podoba).W razie w.jeszcze Alan lub Sylwia,ale to takie awaryjne,
 
ja mam jakas pustke..jeszcze jakis czas temu mialam kilka imion,a teraz...:no:
dla dziewczynki podoba mi sie : Emma,Victora albo Lenka..,ale przekonana nie jestem tak do konca..a dla chlopca..nie mam,totalna pustka pustka w glowie..:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry