reklama

Imiona dla naszych dzieci + ranking imion

Temat na forum 'Archiwum wrzesień 2012' rozpoczęty przez sakar, 5 Styczeń 2012.

1. sakar

sakar Fanka BB :)

Wiem ze to troche wczesnie na imiona ,ale ja bylam szybka w tym :-) dla synka imie mialam jeszcze go w brzuszku nie bylo .
    Moze wy tez tak macie? ja z moim wczoraj myslelismy i wymyslilam tylko dla dziewczynki :blink: moze wam sie spodoba Tamara -Wenessa albo Tatiana- Tamara .
    Albo sami napiszcie wasze ulubione imiona :blink:.

NASZE IMIONA:
    DZIEWCZYNKI:
    Ada
    Adrianna
    A
    gata*3
    Amelia*2
    Dagmara
    Dominika
    Emilia
    Gabriela
    Hania
    Lena
    Liliana*2
    Liwia
    Olivia
    Pola
    Wiktoria
    Weronika
    Zosia
    Zuzanna*2
    CHŁOPCY:
    Adam
    Adrian
    Filip
    Jan
    Julian
    Marcel
    Oliwier Edward

Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 Lipiec 2012
  2. marudka

marudka Fanka BB :)

Super temat:-) My też mamy wymyślone już z początku starania się haha:zawstydzona/y: Dla dziewczynki też nam było łatwiej i wybraliśmy Aurelia, a dla chłopca Miłosz.
    Sakar, mi się podoba Tamara:tak:

3. reklama
  4. Bubuś

Bubuś Fanka BB :)

Ja wybrałam dla córeczki Lilianna Katarzyna. Z chłopcem będzie pewnie trudniejszy wybór..

5. Bunny86

Bunny86 mama Patryka i Dominika

Jesli będzie chłopiec to na 100% będzie Dominik a dziewczynka Oliwia chodź podoba mi sie Natalka Marysia Zuzia Wiktoria Patrycja i dużo by wymieniać

6. maja16

maja16 Fanka BB :)

a u nas synek Xavier ( średnio mi si epodoba ale mąż powiedział że ja dla dziewczynki on dla chłopca i zdania nie zmieni) :no: a podoba mi sie Oliwier , Oskar i Alexander
    a córeczka Maja Oliwia ,albo Maja Niqola ( tak ładnie by brzmiało z nazwiskiem ) albo Maja Lenka :) ale Maja zostaje napewno:)

7. madelaine&pascal

madelaine&pascal Fanka BB :)

U nas imię dla córci wybrane jeszcze zanim zaczęły się starania - ZOSIA - po mojej zmarłej teściowej. Mam nadzieję, że to ona czuwa nade mną i będzie córa.

Dla chłopca z kolei mam dwa typy - Nikodem i Tymoteusz... Chyba raczej Tymuś...

8. Lotka

Lotka Moderator

Mozna bylo podac imiona, dopisala bym do listy.... a osobny temat... tu nawet ja sie zdziwilam ;-)

9. madelaine&pascal

madelaine&pascal Fanka BB :)

Lotka na moderatora!!

10. reklama
  11. Bunny86

Bunny86 mama Patryka i Dominika

Cyniczna dobrze ze piszesz to co myślisz. Nie podoba mi sie jak to napisałaś wystarczyło napisac tylko ze za wcześnie na taki temat i ze szybko sie wyczerpie a nie od razu ze nas pogielo.

Moderator nasz może dołącząc ten temat z innym nie trzeba go będzie usunąć. A ja chętnie wrócę za rok do tego jak rozmawialimy o imionach.

Dobrze będzie jesli każdy kto będzie chciał założyć nowy watek zapyta sie o zdanie innych wtedy nie będzie problemów.

Zresztą to temat o imionach przenieśmy te rozmowę gdzie indziej.
    Cyniczna a może zrobimy watek organizacyjny+ propozycje? Tam będą tego typu dyskusje.

12. Ella1

Ella1 Fanka BB :)

Myślę, że 1 wątek zakupowy wystarczy. Póki co nasze wszystkie zakupy i tak będą się łaczyć z wyprawką predzej czy później;-)

CO do wątku o imionach- nijakie mam podejście. Ja jak wspomiałam mam pogodne i optymistyczne podejscie do życia, ale z całym szacunkiem dla Waszych "dzici" w brzuszkach krórem mają podobnie jak 'moje' 1-3mm nie będę nadawać jeszcze imienia. Poronbienia są częstsze niż zachodzenie w ciążę i co mam powiedzieć potem- że właśnie umarła moja ukochana 1-mm Edeltrauda (z całym szacunkiem dla tego imienia). No nie. Wtedy z wielkim bólem i żalem niedowierzaniem i rozczarowaniem będę zmuszaona napisać że poroniłam i nie ma już "Kropka, krewetki, czy fasolki" jak zartobliwie nazywam zarodek mojego dziecka- którego już kocham mimo, że ma jakieś 1,5mm;-)

Imienia dla dziecka- jeśli wszystko pójdzie dobrze- jak wierze całym sercem, nie mam wybranego oczywiście.
    Podoba mi się teraz imie Wiktoria dla dziewczynki, ale nie wiem czy to moje 'cudo' w brzuszku takie imie bedzie nosić?
    Dla chłopca...Juliś miała być Maksiem więc kto wie?

Myślę, ze Cyniczna nie chciała źle, tylko po prostu patrzy realnym wzrokiem na życie, a "lafj is brutal i samtajms kopas w dupas" nawet takie optymistki jak ja:-D
    To tyle w tym temacie:tak:

Poleć forum