reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieci + ranking imion

sakar

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
2 Wrzesień 2011
Postów
116
Wiem ze to troche wczesnie na imiona ,ale ja bylam szybka w tym :-) dla synka imie mialam jeszcze go w brzuszku nie bylo .
Moze wy tez tak macie? ja z moim wczoraj myslelismy i wymyslilam tylko dla dziewczynki :blink: moze wam sie spodoba Tamara -Wenessa albo Tatiana- Tamara .
Albo sami napiszcie wasze ulubione imiona :blink:.

NASZE IMIONA:
DZIEWCZYNKI:
Ada
Adrianna
A
gata*3
Amelia*2
Dagmara
Dominika
Emilia
Gabriela
Hania
Lena
Liliana*2
Liwia
Olivia
Pola
Wiktoria
Weronika
Zosia
Zuzanna*2
CHŁOPCY:
Adam
Adrian
Filip
Jan
Julian
Marcel
Oliwier Edward
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Super temat:-) My też mamy wymyślone już z początku starania się haha:zawstydzona/y: Dla dziewczynki też nam było łatwiej i wybraliśmy Aurelia, a dla chłopca Miłosz.
Sakar, mi się podoba Tamara:tak:
 
Jesli będzie chłopiec to na 100% będzie Dominik a dziewczynka Oliwia chodź podoba mi sie Natalka Marysia Zuzia Wiktoria Patrycja i dużo by wymieniać
 
a u nas synek Xavier ( średnio mi si epodoba ale mąż powiedział że ja dla dziewczynki on dla chłopca i zdania nie zmieni) :no: a podoba mi sie Oliwier , Oskar i Alexander
a córeczka Maja Oliwia ,albo Maja Niqola ( tak ładnie by brzmiało z nazwiskiem ) albo Maja Lenka :) ale Maja zostaje napewno:)
 
U nas imię dla córci wybrane jeszcze zanim zaczęły się starania - ZOSIA - po mojej zmarłej teściowej. Mam nadzieję, że to ona czuwa nade mną i będzie córa.

Dla chłopca z kolei mam dwa typy - Nikodem i Tymoteusz... Chyba raczej Tymuś...
 
Mozna bylo podac imiona, dopisala bym do listy.... a osobny temat... tu nawet ja sie zdziwilam ;-)
 
Cyniczna dobrze ze piszesz to co myślisz. Nie podoba mi sie jak to napisałaś wystarczyło napisac tylko ze za wcześnie na taki temat i ze szybko sie wyczerpie a nie od razu ze nas pogielo.

Moderator nasz może dołącząc ten temat z innym nie trzeba go będzie usunąć. A ja chętnie wrócę za rok do tego jak rozmawialimy o imionach.

Dobrze będzie jesli każdy kto będzie chciał założyć nowy watek zapyta sie o zdanie innych wtedy nie będzie problemów.

Zresztą to temat o imionach przenieśmy te rozmowę gdzie indziej.
Cyniczna a może zrobimy watek organizacyjny+ propozycje? Tam będą tego typu dyskusje.
 
reklama
Myślę, że 1 wątek zakupowy wystarczy. Póki co nasze wszystkie zakupy i tak będą się łaczyć z wyprawką predzej czy później;-)

CO do wątku o imionach- nijakie mam podejście. Ja jak wspomiałam mam pogodne i optymistyczne podejscie do życia, ale z całym szacunkiem dla Waszych "dzici" w brzuszkach krórem mają podobnie jak 'moje' 1-3mm nie będę nadawać jeszcze imienia. Poronbienia są częstsze niż zachodzenie w ciążę i co mam powiedzieć potem- że właśnie umarła moja ukochana 1-mm Edeltrauda (z całym szacunkiem dla tego imienia). No nie. Wtedy z wielkim bólem i żalem niedowierzaniem i rozczarowaniem będę zmuszaona napisać że poroniłam i nie ma już "Kropka, krewetki, czy fasolki" jak zartobliwie nazywam zarodek mojego dziecka- którego już kocham mimo, że ma jakieś 1,5mm;-)

Imienia dla dziecka- jeśli wszystko pójdzie dobrze- jak wierze całym sercem, nie mam wybranego oczywiście.
Podoba mi się teraz imie Wiktoria dla dziewczynki, ale nie wiem czy to moje 'cudo' w brzuszku takie imie bedzie nosić?
Dla chłopca...Juliś miała być Maksiem więc kto wie?

Myślę, ze Cyniczna nie chciała źle, tylko po prostu patrzy realnym wzrokiem na życie, a "lafj is brutal i samtajms kopas w dupas" nawet takie optymistki jak ja:-D
To tyle w tym temacie:tak:
 
Do góry