reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieci + ranking imion

aaaaaaj niepotrzebnie ta burza się rozpetała...
my imiona dla dzieci mieliśmy na długo przed ślubem jeszcze i dalej się ich trzymamy.
Pozatym w tej ciąży NIKOMU nie powiemy jakie mamy typy także tutaj też ich nigdy nie wymienię :-)
 
reklama
hej a ja w ciąży co prawda nie jestem ale dla drugiej dzidzi wybrałam imiona Liliana Nadia albo Anastazja dla chłopca nie mam za bardzo bo wiem że będzie dziewczyna.
 
My wybraliśmy dla dziewczynki LIWIA a dla chłopca Igor albo Krystian. Chciałabym żeby była dziewczynka ale chyba bedzie chłopiec...:) najważniejsze żeby było zdrowe:-)
 
reklama
Liwia mi się strasznie podoba, ale za to mojemu A wcale. Tak jest z wieloma imionami, którymi się zachwycałam całe życie:-p
 
Do góry