reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieci + ranking imion

Przez całą ciążę mieliśmy trzy typy - Tymoteusz, Mateusz, albo Patryk, najbardziej przychylając się ku temu pierwszemu. Ale niedawno doszliśmy do wniosku, że tu w Irlandii dzieciak będzie miał przerąbane, bo na każdym kroku będą przekręcać, przeinaczać jego imię, nie mówiąc już o urzędach i szkołach :szok: Tak też jesteśmy w czarnej d.... :wściekła/y: Hmmm.... może Maks? Ale nie Maksymilian, po prostu Maks. :confused:
 
reklama
Ja mam taki problem że do 2 dni musimy podjąć decyzję o imieniu dla naszego syna (chyba że wyjdzie córa;-)) a wahamy się między Karolem a Piotrem:-) Co Wy polecacie????:-)
 
Gocha no ładnie Karolek i Piotrus:-D:-D ja bym byla jednak za Piotrkiem, pamietam jak moj brat sie rodzil a ja mialam wtedy 5 lat i jak jak chcialam,żeby byl Piotrus:-D:-D ale ma na drugie, i gdybysmy nie mieli w rodzinie meza 3 piotrkow to naszemu tez bym dala
 
Ja też głosuję na Piotrusia :) Jakbym miała mieć drugiego synka to tak bym mu dała na imię. No ale decyzja należy do Was oczywiście:-)
 
reklama
He he widzę że jednogłośnie Piotruś wygrywa:-) też się skłaniam do tego imienia ale ten Karolek dalej mi świta:-) No nic może jak wyjdzie to sam sobie wybierze:-D
 
Do góry