reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieci + ranking imion

reklama
my mieliśmy wybrane na długo wcześniej przed ślubem, przed staraniami... Hubert bądź Jagoda... oba ze szczególnym znaczeniem ;)))
 
Mnie się dla chłopca podoba Mieszko, Miłosz, Igor, Marcel. Dla dziewczynki nie szukam, bo nie wiem dlaczego ale jestem pewna że to będzie chłopiec :)
Co do przezywania dzieci - ja z mojego dzieciństwa pamiętam osoby które były szkolnymi, klasowymi lub podwórkowymi popychadłami. I to były dzieci o zwyczajnych popularnych imionach, więc uważam że nie od imienia zależy czy nasze dziecko będzie lubiane. Pamiętam natomiast że zazdrościłam dziewczynkom o nietypowych imionach, tego że się wyróżniają. Sama chętnie wymieniłabym się na jakiekolwiek bardziej oryginalne imię, ponoć miałam być Olimpią i zła jestem że jednak jestem Kaśka. Fuj.
Jest gdzieś w necie dostępna lista najpopularniejszych imion nadawanych w ostatnich latach, warto zajrzeć by dziecko nie miało piętnastu kolegów o tym samym imieniu. To znaczy to jest akurat moje kryterium, może innym na tym nie zależeć.
 
My z moim B co do dziewczynki nie mamy problemu bo bedzie Oliwka ale z chlopcem jest wojna miedzy Miloszem a Mikolajem.Ktore wam sie bardziej podoba?

mysmy mieli problem z pierwszym synkiem taki:) mężowi podobal sie Sebastian mnie Bartłomiej :) zrobilismy losowanie :) synek jest Sebastain Bartłomiej:)
 
reklama
Amadeusz bardzo wpadło mi w oko ;))także będe próbować M namawiać na to imie :p no chyba ze samoistnie się mu spodoba...
 
Do góry