reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

IMIONA DLA NASZYCH DZIECI!!!

My dalismy malemu na imie Olivier Pawel,nawet gdy nie wiedzielismy co sie urodzi to wlasnie te imiona do nas przemawialy.Gdyby byla dziewczynka to bylaby Anastazja Marzena.
 
reklama
Imię dla córeczki jakie wybrałam z Hubertem była MAja. Teściowa i jeje mama namawiały nas na Gabrysie lub Michasie, ale one mi sie nie spodobały a narzyczony nawet nie chciał słyszeć o takich i mionach. Co do chłopca to byliśmy wszyscy zgodni , ż bedzie KAcperek, ale podobały nam się jeszcze Mikołajek i Filipek. No ale urodziła się córusia i dostała imiona Maja PAulina (drugie po mamaie) taka tradycja u mnie w rodzinie panuje Hubert wolała samą MAje ole ona ma nazwisko po tatusiu a drugie imie po mamausi i rozwiązalismy problem pozdrawiam wszystkie Majeczki..
 
Moja córcia to Milena,chociaż bardzo chciałam ją nazwać Bibianna,tylka że ta decyzja nie należała tylko do mnie.Chłopiec miałsie nazywać Jeremiasz badź Jonasz
 
Moja córcia ma na imię Maja i uważam że będzie zadowolona potem z tego imienia, mnie przynajmniej podoba się bardzo.
 
Do góry