reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

IMIONA DLA NASZYCH DZIECI!!!

Sympatika- moja mama cały czas wcinała ostre i kwaśne jak przechodziła koło cukierni dostawała mdłości a urodziłam sie ja dziewczyna jak sie masz ;D
 
reklama
a ja wczoraj bylam na usg i mowie ze dla dzewczynki to imie jzu mamy ale z chlopakiem nie mozemys ie jakos dogadac Jakub poszedl w odstawke a na nowej lecytacji jest Sergiusz i Cerazy (ladne zdrobnienie - czarek:). Lekarz sie usmiecha tajemniczo i mowie abym szukala imie dla chlopaka:)
zobaczymy co z tego bedze jeszcze tylko 4 tygodnie i moze juz bedze wiadomo:)


ps . rzeczywiscie jak sie wspolnie dogadac:))
 
Mija, dzięki za dobre...(kwaśne ;) słowo:) Też liczę na to, że to co jem nie spowoduje, że moja córeczka dostanie siusiaka:) Hihi;) Jak będzie chłopak też się ucieszymy, ale swoją drogą mam już dwie pary różowych skarpetek w rozmiarze mikro:) Jestem strasznie ciekawa płci, nie potrafiłabym doczekać do porodu na niespodziankę:)
 
A my teraz jak juz wiemy ze Oskar zostanie z nami dla nadzego dzidiz musimy zmienic imie i jestesmy znowu w punkcie wyjscia :)
Wym razem moze dla synusia Olaf tez na O:)
Oskar napewno odpada bo juz jednego mamy ale jest slodziutki:)
 
My jeszcze nie wybieraliśmy, ale mi się bardzo podoba Milena (zwłaszcza zdrobnienie Lenka), Hania, myślałam też o Helence (po babci), a dla chłopczyka Adam, Łukasz, Mikołaj. Trzeba będzie chyba na najbliższym "forum małżeńskim" zapodać temat, a swoją drogą ciekawe jakie propozycje będzie miał dla dzidzi tatuś.
Pozdrowionka dla wszystkich ślicznych przyszłych mamuś :)
 
Helenka - bardzo ładnie, mi jeszcze podoba się Konstancja. Nie wiem tylko, jak się zdrabnia takie imię
 
reklama
Magialenna, prawda, że jest dużo więcej ładnychimion dla chłopców?
Staś to łądne dla chłopca, czego nie można już powiedzieć o Stasi dla dziewczynki.
Mamy jeszcze sporo czasu, to może wpadnie nam do głowy coś fajnego.
Rozalka i Anielka też ładnie :)
 
Do góry