reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

IMIONA DLA NASZYCH DZIECI!!!

No to klamka zapadła. Będzie Noe...no chyba że nie będzie wyglądał jak Noe jak się urodzi...wiedy się pomartwimy :laugh:
 
reklama
czechow mnie tez podoba sie imie oliver ale znajoma ma synka o takim imieniu i wszyscy mowia do niego oliwier i to i jakos mi nie pasuje :(
i kojarzy mi sie z oliwa ,oliwieniem :)
taka moja mala dygresja :)
 
DziOObek pisze:
czechow mnie tez podoba sie imie oliver ale znajoma ma synka o takim imieniu i wszyscy mowia do niego oliwier i to i jakos mi nie pasuje :(
i kojarzy mi sie z oliwa ,oliwieniem :)
taka moja mala dygresja :)

Oliwienie.... Całkiem ciekawe zestawienie...Coś w tym jest. ;)
Mnie się podoba bo mój były szef ma tak na imię i bardzo dobrze mi się kojarzy. ale i tak, niestety, mojej kruszynce się nie podoba a ginia powiedziała że na 80% będzie to dziewczynka. Oliwii chyba nie chcę ani ja ani moje miłości - za dużo ich teraz.
W tej chwili przerabiamy: Ingę, Kalinę, Laurę i Lidię. :p
Nie wiem co z tego będzie ale wcale się nie zdziwię jak na następnym usg powiedzą nam że to jednak chłopiec ::)
Znalazłam fajową stronę ze wszystkimi (tak mi się przynajmniej wydaje) imionami - niezła zabawa!!!! ;D

Gocha
 
A moje typy to:
- dla dziewczynki
Zuzanna, Wiktoria, Maja, Kinga, Natalia, Martyna, Amelia
- dla chłopca
Krzysztof, Jakub, Wiktor, Grzegorz, Piotr

Ale które imion zostaną ostatecznie wybrane dla naszej pociechy i czy napewno będą to te z powyższej listy , tego tak naprawdę to jeszcze nie wie nikt. :laugh:
 
Padiqq mi też sie podoba dla dziweczynki martyna i jeśli w czwartek okaże się że to dziweczynka to na 100% będzie Martynka a jeśli chodzi o chłopca to są nowe typy(mojego męża) Wiktor lub Hubert.
 
czechow dzieki za stronki juz lece przegladac :) moze jeszcze zmienie plany ?
moj maz zawsze jak wieczorem rozmawia z "moim brzuchem" to jestem poplakana ze smiechu mnostwo imion wymysla i pyta bedziesz jozek czy jozkowa ? :)
 
reklama
Do góry