reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

Temat na forum 'Marcowe archiwum' rozpoczęty przez rybka_24, 21 Lipiec 2009.

1. rybka_24

rybka_24 Fanka BB :)

tak sobie myśle, że może tutaj będziemy pisały propozycje imion dla naszych pociech będzie wszytko razem zwięzłe i na temat:-):-):-)

u nas będzie póki co :-):-):-) Amelia Aleksandra lub Konrad Aleksander:tak::tak::tak:

2. mada_18

mada_18 Mama styczen 2007

hmmm
    u mnie syn michal a corka kinga lub ania ale zobaczymy jak sie urodzi

3. reklama
  4. Agniesiak85

Agniesiak85 Fanka BB :)

U nas synuś to będzie Tomasz a dziewczynka..hmm.. jeszcze nie wiemy;-):-)

5. candy6

candy6 podwójne szczęście :**

U nas jak będzie dziewczynka to może Aurora Anastazja lub Oktawia, a jak chłopczyk hmmm Natan ....

Ostatnia edycja: 22 Lipiec 2009
  6. blueberry77

blueberry77 Podwójna Marcówka :)

A u mnie dziewczynka będzie Antonina, a chłopczyk na razie Julian (ale kuzyn się spodziewa syna w październiku i jednym z ich typów jest Juliusz, więc wtedy Julek odpada), Antoni, Wojciech. Ale nie są to tak mocne typy jak Tośka, więc mogą się jeszcze zmienić.

7. Nicole

Nicole Fanka BB :)

8. Młoda mamuśka:)

Młoda mamuśka:) Fanka BB :)

Ja obawiam się,że wybór imienia nie będzie zbyt prosty..choćby ze względu na męża:).Póki co jesteśmy zgodni co do imienia dla dziewczynki..DAGMARA(Dagusia,Daga)..tak ma na imię koleżanka,która jest przesympatyczną osobą i dlatego tak damy córci.
    Synkowi chciałabym dać NATANIEL,od lat o tym marzyłam a wczoraj wyczytałam co znaczy to imię..i to mnie utwierdziło w przekonaniu,że jest odpowiednie...Nataniel oznacza-ofiarowany przez Boga...
    Na drugie dzieciaki dostaną po rodzicach tj.Mirek i Agnieszka:)

9. yess

yess Zaciekawiona BB

U mnie narazie sama się zastanawiałam....córeczka Iga lub Olga;) A synek? Nie wiem jeszcze.....może wspólnie z mężem wymyślimy:)

10. reklama
  11. gaba82

gaba82 Fanka BB :)

Fajnie że powstała taka osobna stronka do imion. U nas będzie problem bo mamy trochę inne gusta z M. Podam wam moje typy:) Jest i dużo:
    Chłopiec: Aleksander, Antoni, Stanisław, Konstanty, Gilbert, Nataniel, Julian, Florian.
    A mojemu M podoba się Oliwier:(
    Dziewczynka: Antonina, Gabriela, Jagoda, Alicja, Anastazja, Elżbieta, Felicja, Melania.
    A mojemu M: Kaja, Nicola.
    Jedyne wspólne imię jakie się nam podoba to Gabriela:)Więc jeśli będzie dziewczynka to chyba Gabrysia:)

12. rybka_24

rybka_24 Fanka BB :)

my od kiedy się poznaliśmy z M miała być Zuzia i Hubert:-):-):-)
    jak dowiedzieliśmy się, że będziemy mieli córcię zaczęliśmy mówić Natalka:-D:-D:-D

teraz mi wszystko jedno czy chłopiec czy dziewusia, ale wy takie ładne imionka piszecie, że chyba nad naszym Konradem sie zastanowie ale Amelka na 100%:tak::tak::tak:

Poleć forum