reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

My z mężem wypisaliśmy na kartce imiona, które nam się podobają, później skreślaliśmy typy i zostały trzy Marcin, Hubert i Dawid i z tych trzech został synek Dawidek :) co do dziewczynki mi się bardzo podoba Zuzanna, ale jeszcze mamy czas, więc wszystko może się zmienić :)
 
reklama
Mojemu męzowi podobała się Olga, ale coś mu się już zmieniło, z kolei ja się przekonałam do tego imienia. Imienia dla chłopca jeszcze nie mamy. Mąż chciał Jakuba, ale ja nie chcę, bo to bardzo popularne imię.
 
U mnie wybór imienia dla pierwszego dziecka też był problematyczny, ale samo się rozwiązało. Siedzieliśmy kiedyś przed TV i w pewnym momencie mąż powiedział że może niech będzie Szymek. No i ja spojrzałam na kalendarz. W dniu, kiedy miałam mieć termin były imieniny Szymona. I tak zostało, mimo, że urodziłam dokładnie tydzień później w Krzysztofa:)))))))
 
Jeżeli chodzi o chłopca, to: Aleksander, Wojciech, Franciszek, Kacper, Krystian, Leon
A z dziewczynką mamy problem, mężowi podoba się Maja, mi nawet też, ale chciałabym, żeby imię było od świętej osoby.. Mi się podoba jeszcze Róża, Jagoda, Oliwia... Ale tak nie jestem 100% przekonana do tych moich typów dla dziewczynki:eek:
 
nasze pierwsze typy to Mateusz i Wiktori czyli Mati i Wiki ;-) ale teraz zaczelam sie zastanawiac i nie wiem czy do konca ciazy cos mi sie nie odmieni, podobają mi sie też Dawid, Miłosz, Oliwia, Liwia
 
My myślimy żeby nazwać naszą kruszynkę Natalka lub Julia, a jeśli będzie chłopczyk to moze Wojtuś:-) ale jeszcze sporo czasu żeby się zastanowić:-)
 
A my będziemy mieli Antka albo Lenkę, ja wolałabym dziewczynkę:tak: Mojemu mężowi podobają się tez Pola, Oskar i Iwo, mnie ani Iwo ani Oskar, a dla dziewczynki podoba mi się Alicja. Dużo tych warszawskich imion, przeróżne są i rzeczywiście można coś ciekawego podpatrzeć
 
u nas dla dziewczynki będzie Hanna i jak na razie trzymamy się tej wersji :tak:
natomiast dla chłopca... tu mamy problemik.
kiedyś bardzo podobało mi się imię Eryk, ale po pierwsze juz koleżanka tak nazwała syna, a po drugie przestało mi się podobać, bo mam w swojej klasie chłopca o takim imieniu i niezbyt dobrze mi sie kojarzy :baffled:
podoba mi się Edward, Antoni, Aleksander i w zasadzie tylko z tym ostatnim zgadza się mój mąż :tak:
 
reklama
Do góry