reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

reklama
Ja od zawsze chciałam żeby moja córka miała na imię Alicja. Jeśli chodzi o chłopca to cały czas narady trwają. Bardzo podoba mi się imię Melania , ale obawiam się że w szkole dziecko może mieć z tym imieniem małe kłopoty- dlatego z niego zrezygnuję- może na drugie...
 
Nam bardzo podobają się staropolskie imiona. jeżeli dziewczynka to Małgorzata lub Katarzyna z większym akcentem na Małgosię, a jeżeli chłopczyk to Jan lub Szymon. Mi bardzo podoba się Krzysztof ale mój mąż chce aby synek nosił imię po jego dziadku (Jan) Szymek to mój pomysł. Choć płci jeszcze długo nie poznamy to mój facet i tak czuje że to będzie dziewczynka:-)

 
Ja dla syniusia mam pewne już imię -OSKAR, z dziewczynką już jest problem bo co chwilke podoba mi się inne ;) Aktualnie jestem na etapie Maji, Kaji, Klaudi, i Amelki ;)

Hmmmm.. ciężki wybór ;)))
 
reklama
My z M będziemy się chyba o imię kłócić;-)
dla dziewczynki to: Pola albo Kalina, ale podoba mi się też Bianka, Hania
a dla chłopczyka: Błażej, Mikołaj, Tymoteusz

nie wiem sama

pytanie do marcóweczek, które maja juć szkraby:
niektórzy twierdzą, że imię wybrać najlepiej, gdy się spojrzy na buzie dziecka czy to prawda?:-)
 
Do góry