reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

rybka_24

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2006
Postów
3 045
Miasto
Bydgoszcz
tak sobie myśle, że może tutaj będziemy pisały propozycje imion dla naszych pociech będzie wszytko razem zwięzłe i na temat:-):-):-)

u nas będzie póki co :-):-):-) Amelia Aleksandra lub Konrad Aleksander:tak::tak::tak:
 
reklama
U nas jak będzie dziewczynka to może Aurora Anastazja lub Oktawia, a jak chłopczyk hmmm Natan ....

 
Ostatnia edycja:
A u mnie dziewczynka będzie Antonina, a chłopczyk na razie Julian (ale kuzyn się spodziewa syna w październiku i jednym z ich typów jest Juliusz, więc wtedy Julek odpada), Antoni, Wojciech. Ale nie są to tak mocne typy jak Tośka, więc mogą się jeszcze zmienić.
 
Ja obawiam się,że wybór imienia nie będzie zbyt prosty..choćby ze względu na męża:).Póki co jesteśmy zgodni co do imienia dla dziewczynki..DAGMARA(Dagusia,Daga)..tak ma na imię koleżanka,która jest przesympatyczną osobą i dlatego tak damy córci.
Synkowi chciałabym dać NATANIEL,od lat o tym marzyłam a wczoraj wyczytałam co znaczy to imię..i to mnie utwierdziło w przekonaniu,że jest odpowiednie...Nataniel oznacza-ofiarowany przez Boga...
Na drugie dzieciaki dostaną po rodzicach tj.Mirek i Agnieszka:)
 
U mnie narazie sama się zastanawiałam....córeczka Iga lub Olga;) A synek? Nie wiem jeszcze.....może wspólnie z mężem wymyślimy:)
 
Fajnie że powstała taka osobna stronka do imion. U nas będzie problem bo mamy trochę inne gusta z M. Podam wam moje typy:) Jest i dużo:
Chłopiec: Aleksander, Antoni, Stanisław, Konstanty, Gilbert, Nataniel, Julian, Florian.
A mojemu M podoba się Oliwier:(
Dziewczynka: Antonina, Gabriela, Jagoda, Alicja, Anastazja, Elżbieta, Felicja, Melania.
A mojemu M: Kaja, Nicola.
Jedyne wspólne imię jakie się nam podoba to Gabriela:)Więc jeśli będzie dziewczynka to chyba Gabrysia:)
 
reklama
my od kiedy się poznaliśmy z M miała być Zuzia i Hubert:-):-):-)
jak dowiedzieliśmy się, że będziemy mieli córcię zaczęliśmy mówić Natalka:-D:-D:-D

teraz mi wszystko jedno czy chłopiec czy dziewusia, ale wy takie ładne imionka piszecie, że chyba nad naszym Konradem sie zastanowie ale Amelka na 100%:tak::tak::tak:
 
Do góry