reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
pol roku przegladania kalendarzy i szukania czegos,co bedzie mialo jakies znaczenie . ja jestem izabela i moje imie ma sie do mnie idealnie- wladcza jak cholera. ta cala moja lista imion ma swoje niepowtarzalne znaczenia- wpisywalam je ale wlasnie mi wszystko sie wykasowalo i zrobie to pozniej.
moze i dziwne-w to nie watpie ale ciekawe. niemniej chce dac dzieciom podwojne imiona,zeby pozniej mogly uzywac ich zamiennie jezeli to "rodzicowe" nie przypadnie im do gustu.
z reszta ja sie po 20 latach dowiedziala,ze moja ciocia malgosia,to w rzeczywistosci .... iwona! to był szok dla mnie
 
reklama
Fiuufiuu bardzo oryginalne imiona :tak: za niektóre też bym Cię zaciukala ;-):-D:-D

U nas dla chłopca Karol a dla dziewczynki może Kinga albo Ania ale to jeszcze nic pewnego. Przy pierwszym dziecku dla dziewczynki mieliśmy Nikola ale wyszedł Kacper :tak: i dobrze bo teraz już mi się odwidziało ;-)
 
Oooo, nowy wąteczek :evil:
I o imionach mowa :-)
U Nas:
Chłopczyk - Emil, Bruno lub Marcin
Dziewczynka - Lena lub Maja
:-):-):-)
 
Z imionami jest zawsze tak, że kojarza nam się z konkretną osobą. Dlatego często szuka się orginalnych, nietypowych imion, któe nie są związane z jakąś osobą, którą znamy:) Ja polecam imię Kalina:) mam tak na imię i na prawdę dobrze się z nim żyje heh nikt nie musi znać nazwiska bo zazwyczaj, żadnej Kalinki nie zna:)
 
fiufiu uwielbiam cie za stardowane imiona! jestem ich fanka
nasz syn: léopold frédéric ( frederyk to po tacie)
nasze propozyje: léon, léopold, fancois (franciszek), hugo, hyppolite (hipolit), bazile (bazyli), valentin (walenty), marcel (po prouscie hiihi), louis (ludwik) ale wersja francuska zbyt byla pdobna do polskiego 'luja' wiec odpadla :)

dla dziewczynek: jozefina, madelaine (magdalena), olimpia, leokadia, antonina
nasza corcia bedzie kiedys w przyszlosci pola antonia lub pola salomee (salomea)
pozdrawiam!
 
reklama
dla chłopa - Zbyszek po dziadkach
dla dziewczynki- Ula po babci, albo Helena

i jeszzce Tadzio mi się bardzo podoba, ale raczej nie zaryzykuje
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry