reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja już mam córeczkę Majeczkę ale jeśli będzie druga to myślę o Lence ale to jeszcze nie ustalone ale jak będzie chłopczyk to Krzysiu na pewno:-):-D
 
Ja zawsze sobie mówiłam ,że jak będe miała córeczkę to bedzie Marianna po mojej kochanej babci śp. Chociaż mam dość długie nazwisko i nie wiem czy będzie pasowało, najwyżej dam je jako 2, chociaż nie jestem zwoleniczką dwóch imion. Po głowie chodziła mi też zawsze Lena ale widze że większości się to imie podoba, a ja nie chcę żeby moje dzieciątko miało tak na imię jak np. kolega z klasy czy grupy przedszkolnej. Ja mam na imie Justyna i podczas mojej edukacji nie trafiłam na imienniczkę ;o) mój synuś to Konradek jak na razie w grupie przedszkolnej jest tylko on ;o)

jesli chodzi o chłopca to jeszcze nie wiem, za wcześnie ....;o)
 
ja w glowie mam sporo imion dla dziewczynki gorzej bedzie z chlopcem. Przy pierwszym dziecku bylo tak samo, 10 imion dla dziewczynki a dla chlopca jedno i to jeszcze nie calkiem takie jakie chcielismy.
 
Konrad bardzo mi się podoba a na drugie Piotr (po śp. moim bracie), a dziewczynka od zawsze miała być Antonina ale chyba wyjdzie Maja ;)
 
U mnie narazie dla dziewczynki :
Emilia
Liwia
Lilianna

a dla chłopaka
Aleksander (tylko ja jestem Ola i chyba trochę dziwnie to będzie wyglądało?)
(Remigiusz)
Gabriel

Ale zdecydowanie mam problem... pewnie lista się powiększy znów za tydzień.
 
Jak na razie:

Tatiana, Blanka, Maja, Judyta, Tamara...
Bruno, Iwo, Maksymilian, Fabian, Damian...

Ale lista jest otwarta i ciągle ulega zmianie;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry