reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
a my z Tobim stwierdziliśmy że Konwalii raczej nie będzie...:-D
tzn. bardzo nam sie podoba ale tez wkradły się wątpliwości, i razem stwierdziliśmy "fajnie było pomarzyc":p oczywiście rodziny tu nie maja nic do gadania, ale szukamy innego.. ostatnio nam sie spodobały: Ilia, Tamara, Lena, Laura.
 
reklama
Ciamajdka jak dla mnie Lena cudnie!! Mnie się bardzo podoba Pola i pierwsza córka będzie się tak nazywać, ale druga (o ile do tego dojdzie =)) będzie Lena! Super imię, takie rosyjskie z jajem!!!
 
weroneczka:-D

a co do imienia Twojego pierworodnego to mi się bardzo podoba bo kojarzy mi się z Tomaszem Jachimkiem, uwielbiam gościa:-D
 
Ciamajdko - to ja obstawiam Tamarę i/lub Lenę :-)
Moja Milenka (o ile takową ostatecznie zostanie) też będzie zdrabniana w Lenkę :-)
 
To mi sie podoba najbardziej Tamara(Lena jak dla mnie zbyt popularne ostatnio-choc sliczne to w przedszkolu w jednej grupie 4):-)
 
Ciamajdka Imionka śliczne mi się podoba Laura :-)
choć my chcieliśmy dać malej Lauren ;-) ale zostało imię to co kiedyś pisałam ;-)
 
Andzia jak będzie chłopczyk następnym razem (ale to na razie odległa przyszłość, takie troche s-f:-D) to Gabryś będzie na bank:-)

dziękuję za opinie.. no cóż, chyba nam się odwidziało, ale nadal mówimy Konwalia... ale to zdrobnienie Konwi mnie przeraża... a później zostaje tylko Konwalijka... poza tym coś mi nie gra, coś mi nie pasi i nie pasuje do końca z każdym dniem w tym imionku...

a ostatecznie to sie okaże po porodzie:tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry