reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
No widzisz:)
U mnie sąsiadka z góry też w ciąży i powiedziała o Gabrielu, więc ja muszę zrezygnować heheh:)
 
:)) Z facetami najtrudniej. Dla dziewczynki mam tysiąc propozycji ;)
ale naprawdę wydaje mi się,że to chłopak. chociaż w pierwszej ciąży też tak myślalam ;P
 
Mi się dla dziewczynki podoba Gabryśka...jednak tą Kamilkę już dawno ustaliliśmy i pewnie jak będzie córcia to zostanie Kamilka :-)
 
:)) Z facetami najtrudniej. Dla dziewczynki mam tysiąc propozycji ;)
ale naprawdę wydaje mi się,że to chłopak. chociaż w pierwszej ciąży też tak myślalam ;P

Ja dla faceta od początku miałam imię, na 100% będzie Franciszek,
i chyba tak pozostanie bo lekarz przypuszcza, że to chłopak...
Jak będzie dziewczę to chyba Hania, albo Nadia, Lena
 
często dajemy imiona,które się kojarzą albo właśnie z nikim nie kojarzą. Nie znam żadnego Gabriela, znam za to Kamila - mądry, fajny chłopak więc nie mam awersji.
Znałam kiedyś Lilkę,ale to za czasów podstawówki. Już wtedy mi sie to imię spodobało. Przeraziłam się tylko jak na którymś wątku (nie pamiętam jaki miesiąc) co druga dziewczyna dawała córce Lilianna (liliana). Ale ostatcznie :) w naszym wątku jakoś takiej tendencji nie zauważam.
Franka znałam - spokojny, nie wyróżniający się zbytnio chłopiec (postawówka) :)

Kamila to była sąsiadka- baaardzo się nie lubiłysm ;) Zadziorna, pewna siebie.
 
ehtele po czym Twój lekarz przypuszcza że to chłopak ? Dojrzał już coś na usg czy z jakiś innych przesłanek...
 
A ja z dnia na dzień znajduje co rusz jakieś imiona co mi sie podobają..
dziewczynka-Ania,Hania,Michalinka,Martusia.Anielka....
chłopiec-Wojtuś,Szymek,Mikołaj,Staś...
Z tego połowa nie podoba sie męzowi,mam nadzieje dojdzie do kompromisu przed rozwiazaniem:-D
 
reklama
To fakt z tymi Kamilami...też znam dwie i obie tak samo samolubne, zapatrzone w siebie egoistki :/
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry