reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mnie sie podoba Edyta, ale ze mam pare Edyt, ktore sa ciekawymi ewenementami natury, wiec nie za bardzo mi sie kojarza. ;) Szczegolnie ta, z ktora pracuje. :p
 
reklama
A ja mam "uraz" do imienia Edyta i o wiele bardziej podoba mi się Sabina - i jest bardziej nowoczesne :-D
 
Monika373, Panienka, ja też noszę pod serduchem Mikołaja, może założymy jakiś klub ?;-):-)

A jakie planujecie zdrobnienia? Do Mikołaja oprócz Mikusia, Mikołajka i Mikiego?
hehe czemu nie, klub Mikołajków :-D
Ja jeszcze mówię do brzuszka Miki, Mikulek i Mikołajek :-):-):-):-)
 
a ja nie znam żadnej Edyty:))))))))) oprócz Górniak...:-D

Bombusia taaaaa, wspomina sie takie cudowne zwierzęta.. moja mnie ciągneła na rowerze, smycz do ramy i jazdaaaaa.. a jak było późno to wołała mnie z dworu... potrafiła płakać-łzy ciekły aż spadały jak grochy na podłogę gdy była bardzo smutna... nie śliniła się , mało urosła (efekt parwowirozy)...2 razy zagineła, 2 razy poruszyłam niebo i ziemię żeby ją znaleźć... gdy umierała spałam koło niej na podłodze w kuchni cały tydzień i trzymałam za łapę.. a ona na mnie smutno patrzyła... gdy tata zabierał ją na uśpienie myslałam że umrę razem z nią...rozbeczałam się:-( zawsze zostanie w moim sercu.
 
Ciamajdko już mi więcej nie pisz o tym piesku, bo mam oczy zaszklone strasznie jak to przeczytałam....ja zawoziłam mojej mamy psa do uśpienia wyłyśmy obie, a mój tata, kóry nigdy nie ryczy też płakał i wypił ćwiartkę wódki z rozpaczy!!!! Wiem co to znaczy, zabiłabym kazdego kto maltretuje zwierzęta jak to pokazują czesto w TV we wiadomościach .... koszmar:((((

Co do Edzi to ja znam dwie, bo mi sie przypomniało ,ze jeszcze znam taką drugą młodą fryzjerkę, obie są postrzelone, wesołe, baaardzo fajne dziwczyny, Sabinę znam jedną z pracy,ale ma 50 lat to nie wiem jaka jest:(((
 
Ciamajdko z tych dwóch propozycji zdecydowanie bardziej podoba mi się Edytka. Sama się zastanawiałam nad tym imieniem, ale jak narazie u nas prowadzi Gabriela:-)

Podoba się Wam Gabrysia i znacie jakieś? :)
 
Lahimka -ja chciałam Gabrysię, ale mój Mek nie chciał, więc odpadła w przedbiegach :-(. Osobiście nie znam żadnej (i to też było jedno z kryteriów wybierania imion u nas - nie lubię jak mi się imię z kimś kojarzy).
co by tu nie mówić - jestem "ZA" :-)
 
Mi się podoba Gabrysia ale już nas w rodzinie wyprzedzili ehh. A co do Edzi to fakt znam i jak Bombusia mam takie zdanie, że wesołe i postrzelone choć ta jedna to chyba aż za bardzo :p
 
Ja mam na imie Gabrysia, to już wiecie dziewczyny, że Gabrysie to fajne kobietki :).
Edytka też mi się podobało zawsze, ale tak jak piszecie, jak się zna kogoś o tym imieniu to można skutecznie je sobie obrzydzić. Dobry kolega mojego meza wziął za zonę edytę. Tą edyte znam niedlugo, ale jest taką okropną dziewczyną, że imię mi się znacznie mniej podoba.
 
reklama
S_A_R_K_A ja nie znam osobiście żadnego Patryka, ale co nieco się nasłuchałam o takich "Cudnych Paryczkach", ale uważam, że i tak decyzja zależy od Ciebie.

Ciamajdka nie mogę przeżałować tej Leny. Ja normalnie świtruję na punkcie tego imienia no i Pola oczywiście też. A apropo że Joachim kojarzy Ci się z Tomaszem Jahimkiem to powiem Ci, że na Synus już ma ksywę Jahimek, Himek no i Himen oczywiście (to ksywa nadana przez męża). Czaicie tą bajkę?

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry