reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
koralowa to jak z tym Wacławem ? będzie Wacuś ?
ostatnio znajoma urodziła i dała na imię synkowi Witold :happy: - to może Witoldzik ?
neftisKalina jest super :tak:
S A R K Omam kuzyna Patryka - wyrósł naprawdę na fajnego faceta :tak:

Ciamajdka
jak pisze weroneczka Lena i Pola - rewelacja :-)
Mam babcię Sabinę - bardzo kochana kobieta - dużo w życiu przeszła :crazy:, nigdy nikomu krzywdy nie zrobiła - taka do rany przyłóż :happy:- więc to imię kojarzy mi się tylko z DOBROCIĄ !!!:tak: A zdrobnienia Sabinka, Inka - śliczne :-D
Z imieniem Edyta - kojarzy mi się -jak już zdążyłam zauważyć u innych- z "fryzjerką" ;-)- oczywiście nie mam nic przeciwko temu fachu !!! - znam dwie: bardzo wesołe i pomysłowe dziewczyny :tak::-D
Jednak ja jestem za Sabinką :happy::blink:
 
Ostatnia edycja:
reklama
no i metodą "kto co woli", spośród zebranych
-ja
-T.
-mama T.
-moi rodzice
-babcia
-Wy

pozostała Edytka:) czas sie przyzwyczajać:)
 
Mi się podoba nadal, ale cos mi mówi, że ONA ma nie mieć tak na imię:) dlatego...
 
Ciamajdko Edyta... bardzo ładne imię, tylko trochę twarde. Ale zdrobnić przecież idzie więc "no problem" :-D Tylko szkoda Konwalii...
 
otoż to :-D
u nas na razie jest Sara, ale jak bedzie tez do konca nie mamy pewnosci czy jak zobaczymy Małą to zostanie :-p
 
reklama
nervita, nie, nie, Wacka nie bedzie. ;) (tzn. bedzie, ale miedzy nogami malego a nie w metryce :p ) Nie zrobie dzieciakowi takiej krzywdy. :p To tak jakbym dzis nazwala go Alfons. :/ Kiedys imie popularne, dzis niestety dobrze sie nie kojarzy. Z wyborem czekamy do porodu. ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry