reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
CIAMAJDKO A MI SIE TA EDYTKA BARDZO PODOBA- MAM NADZIEJE, ZE CI SIE NIE ODWIDZI - MI EDYTKI KOJARZA SIE Z BARDZO MADRYMI DZIEWCZYNAMI:tak: JESTEM ZA!!! NIE MOWIE ZE KONWALIA BYLO BRZYDKO, ALE EDYTA JAK DLA MNIE TO TAKIE IMIE NA CALE ZYCIE.
_RAMKA_ MELANIA TEZ SLICZNIE KOJARZY MI SIE Z POLUDNIEM I TUTAJ W STANACH CZESTO Z POLUDNIOWA AMERYKA. JAK DLA MNIE B. CIEPLE IMIE.

A U MNIE BEDZIE GABRYSIA- NIE WIEM CZY DOBRZE DLA DZIECKA WYBRALAM- ALE JAKOS NIC MI INNEGO DO GLOWY NIE PRZYCHODZI- JA ZWRACAM DOSYC DUZO NA ZNACZENIE IMIENIA- I TEGO JAKA OSOBA Z TYM IMIENIEM MOZE BYC- BO WIADOMO ZE NIE NAPEWNO W 100% ODZWIERCIEDLI OPIS.
A CHLOPIEC - CHYBA JUZ POPULARNY U NAS NA BB SZYMON- DLACZEGO BO TAKIE IMIE JUZ WYBRALISMY WCZESNIEJ JAK MIALA SIE URODZIC NASZ NIESPODZIANKA , KTORA OKAZALA SIE BYC WIKTORIA.
 
Ciamajdko może w papierach bedzie miała Edytka, ale pewnie dla domowników pozostanie Konwalią... :-) a dla nas na forum napewno :-)

Aga - Gabrysia ślicznie!!!
Ramka - Twoja będzie Melania, moja Milena :-)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry