reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

ehtele

podwójna mamuśka ;D
Dołączył(a)
7 Grudzień 2009
Postów
1 625
Miasto
Śląsk
Witajcie,

Wiem, że to jeszcze wcześnie, ale ja już rozmyślam jakie imię dla mojego dziecka byłoby odpowiednie:)
moje propozycje:-)
chłopiec: Franciszek (Franek), Borys
dziewczynka: Bianka, Hania, Nadia, Lena, Antosia, Anielka

Czekam na ciekawe propozycje:-D
 
reklama
U mnie jeżeli chłopczyk to Jakub
dziewczynka to Stella łac. gwiazdeczka:)

Dziewczyny, wierzycie w księgę imion? Mnie się wszystko sprawdziło w rodzinie.
Buziaki
 
Hej. Ja myślę iż chłopczyk to Michałe, a dziewcynka może Nikola lub Nataszka co wy na to? Natali i Weroniczka też mi się podoba pozdrawiam
 
a mnie dziecko pewnie zaciuka za lat kilkanascie:
razem z J. mamy listę 12 imion.troche tego jest ale co tam, najtrudniej bedzie wybrac z tej 12 ;p
na sam początek to ja jestem za kordulą (łac. serduszko), eufemią, jasiem, fryderykiem i ludwiczkiem :-)

prosze, nie bijcie, w ciązy jestem ;-)
 
a mnie dziecko pewnie zaciuka za lat kilkanascie:
razem z J. mamy listę 12 imion.troche tego jest ale co tam, najtrudniej bedzie wybrac z tej 12 ;p
na sam początek to ja jestem za kordulą (łac. serduszko), eufemią, jasiem, fryderykiem i ludwiczkiem :-)

prosze, nie bijcie, w ciązy jestem ;-)
:laugh2::laugh2::laugh2: ja za takie imiona jak Eufemia czy Kordula napewno bym cie zaciukala:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
:-) Dzisiaj spotkałam chłopczyka o imieniu Noa (nie Noe).Hmm..;)
Olimpia tez nie jest bardzo popularne,ale jakoś tak łatwiej wymówić.

U mnie dziewczynka to Liwia, a chłopiec Aleksander lub Leszek ( po dziadziusiu :( ). Jak ja bym chciała dać chłopcu imię Mieszko... ;-/
 
a oto pełna lista:
Łucja, Ida, Faustyna, Eufemia, Radochna, Kama, Kordula, Agnieszka

Jan Kazimierz, Ludwik Adam, Ludwik Fryderyk, Konstanty, Modest, Mieszko, Olgierd, Gaudenty, Sambor
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry