reklama

Imiona dla naszych Fasolek

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2010' rozpoczęty przez Lila001, 28 Luty 2010.

1. Lila001

Lila001 Gość

Moze jeszcze troche wczesniej bo napewno duzo sie zmieni ale jak narazie mozemy pisac tu swoje propozycje co do imionek dla naszych maluszkow:-D to ja zaczynam jako pierwsza
    Dziewczynka: Blanka ( niestety nie podoba sie dla mojego M:-() Dominika albo Gaja
    Chlopiec: Nikolas lub Natan

2. Tusia.

Tusia. Gość

To i ja sie pochwalę :
    dla córeczki -MAJA
    dla synusia-SZYMONEK

3. reklama
  4. eZOJA

eZOJA Życie jest pięne :)

ojej tu to dla mnie wyzwanie ;-)
    mam sto mysli na sekunde i co chwile zmieniam zdanie ;-)
    jak narazie propozycje nastepnej dzidzi to:
    jezeli CHŁOPIEC to: Cyprian albo Nikos albo Tymek jej sama nie wiem :sorry:
    jezeli DZIEWCZYNKA to: Matylda albo Zoja albo Amelka... za duzo tych imion ;-)

kiedys pierwsza mysla byl dla mnie Szymek, ale zbrzydlo mi to imie przez rodzinke ktora ciagle mi to imie pbrzydzala.... szczegolnie mama moja :-(

5. anbar

anbar Fanka BB :)

My jeszcze nie wiemy, ale jesteśmy parą mieszaną, więc raczej nic z polskich imion. Żadne, poza moim ;-), nie pasowałoby z nazwiskiem taty.

6. MajaFala

MajaFala Aktywna w BB

My jeszcze tez nie mozemy dojsc do porozumienia...imie hol-pol co do tego sie zgadzamy:)....to co mi sie podoba to nie jemu i na odwrot. Jak dla mnie dla dziewczynki Emilia, Mila, Milena, Milou...a chlopiec, David, Filip, Hugo:)

7. paulinka109

paulinka109 Fanka BB :)

My z mężem też mamy wstępnie wybranych kilka imion:
    CHŁOPIEC: DAWID lub TOMEK
    DZIEWCZYNKA: EMILIA

:):):):) Żeby tylko było Maleństwo zdrowe.

8. Mysza84

Mysza84 Fanka BB :)

U nas będzie Kamilka albo Szymonek.

9. elza ab

elza ab mama Tosieńki

chlopiec to Tymek, a panienka to Hania lub Lenka

10. reklama
  11. Mysza84

Mysza84 Fanka BB :)

A ja jeszcze wymyśliłam takie : Emilka, Amelka, Maja...bardzo podoba mi się też Natalka ale tak ma akurat moja chrześnica na imię więc odpada.

12. Elzu

Elzu Fanka BB :)

Mi sie meskie podoba Damian, ale moj maz ma tak na imie :)
    A dla dziewczynki nie wiem sama.. ostatnio spodobalo mi sie Emma ale troche za bardzo zagrancizne, jak myslicie? Mamy typowo polskie nazwisko..

Poleć forum