reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych grudniowych maluszkow :)

reklama
My się nie możemy zdecydować.
Nasze typy to: Franek, Tomasz, Piotr. Franek chyba już zbyt popularne a Piotr mi się coś nie widzi. Tak więc może Tomasz, tylko mój m nie jest w 100% pewny.
Z pierwszym dzieckiem było łatwiej, bo dostał imię po dziadku mojego męża. Drugi po innnym nie dostanie bo mamy do wyboru Adam, Józef i Aleksander. Ale nie jesteśmy w stanie się dogadać, bo jak podoba się mi, to nie mojemu m. Do grudnia jeszcze trochę czasu więc mam nadzieję że się jakoś dogadamy.
 
K.M-B- mój M. też chce Franka w razie gdyby był chłopak. To imię do mnie jednak nie przemawia, zwłaszcza w oryginalnym brzmieniu Franciszek:/ Nie mam zupełnie pomysłu dla chłopca...no chyba, że dziewczyna będzie to mam kilka pomysłów, najbardziej podoba mi się Zoja. I jeżeli sie nie rozmyślę po drodze to teraz jestem pewna do tego imienia...
 
K.M-B znam strasznie duzo Tomaszow, moj maz to Tomasz, brat rowniez. Niesamowici faceci :)
Pauletta my tez mamy Filipa w domu :), Zoja sliczne imie, u nas dziewczynka miala byc Kaja albo Amelia, no a bedzie Kasper...
 
U nas póki co będzie Mikołaj. Nie jestem jeszcze do końca przekonana ale żadne inne jakoś nam nie pasuje więc pewnie tak zostanie.
 
gabiczek- ładne imię! podoba mnie się!

kasia&filip- bo to najsłuszniejsze imię dla chłopca:p heheheheh Filip...;) Kaja to mój drugi typ dla dziewuchy, trzeci Nina. Amelię chciałam w pierwszej ciąży, ale M. się kategorycznie sprzeciwił twierdząc, że to imię jest okropne...nie wiem o co mu chodzi;) Moja mama marzy o Marysi, no ale miała swoją szansę, bo urodziła 2 córki, teraz ja wybieram:D
 
ehh ja niby nie wiem jescze na 100% jaka bedzie plec..prawdopodobnie chlopak - imienia dla niego kompletnie nie mamy..nie mozemy sie zdecydowac i porozumiec. Opcji jest kilka: Julian, Jan, Ignaś, Tomasz ... no a moj chlop to codziennie ma inny pomysl...na dziewczynke byloby latwiej
 
ANeczko powiem ci ze my dla dzieczwynki mamy imie,nawet dwa,a dla chlopca nie.bo sie zgodzic nie mozemy za chiny...
 
reklama
Mam dziewczyny to samo! la dziewczyny mieliśmy wybrane, a wczoraj okazało się, że chłopak :) Póki co na razie zgadzamy się obydwoje na Jasia i Antka, z pozostałymi się nie dogadujemy :)
 
Do góry