reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych grudniowych maluszkow :)

reklama
ehh.. a my mamy problem z imieniem :/ od poczatku miała być Lilianna lub Ignaś, ale jak sie dowiedzielismy że dziewczynka to uznalismy że to imie nam jednak nie pasuje do niej. I niewiele nam przychodzi do głowy.. Obecnie "roboczo" nazywamy małą Alicja, ale jakos tez mi nie do końca pasuje. Wczoraj uznałam że może Hania, a dziś że może jednak Izabela (mąż kiedys chciał takie imie ale mi sie nie podobało). No i jestem w kropce.
 
Lucere- jak znajdziesz odpowiednie imię to od razu będziesz wiedziała, ze to to!

Ja się zastanawiam nad imieniem dla chłopca i wymyśliłam Leo. Nie wiem w sumie, czy takie imię w ogóle istnieje? Jakoś tak samo mi do głowy weszło i podoba mnie się bardzo:p
 
u nas zostaje Zuzia a na drugie Amelia :) podoba mi sie tez imie Jowita:) i Olivia ale mezus sie bardzo uparl na Zuzie ale mi tez sie bardzo podoba , wczesniej chcialam Hanie:) ale teraz juz wszyscy wypytuja o Zuzie i tak juz zostanie:)
 
no własnie mam nadzieje że najpozniej jak sie urodzi to popatrzymy na małą i bedziemy pewni jednego imienia :)

Pauletta - polecam imie Leonard - kiedys mi sie nei podobało, ale mojego bratanka tak nazwali i jest Leoś, może być Leo, a Leonard to juz jak bedzie duży bardzo ładnie brzmi. Jak dla mnie samo Leo za krotkie takie :)
 
u nas zakres imion zaweżył się do trzech:) i sposród nich musimy wybrac. Kazde z nas chcialoby innego imienia. Mnie najbardziej podoba sie Jan , mezowi: Julian a córce Aleksander :) - maz pozwolil mi zdecydowac...! no HELP
 
reklama
Anneeczka wszystkie trzy sliczne, u nas tez bylby Jan gdyby moja najlepsza przyjaciolka nas nie wyprzedzila :), ale musisz wiedziec, ze wszystkie Janki, ktore znam to urwisy :D
 
Do góry