reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych grudniowych maluszkow :)

reklama
Po tym jak się dowiedzieliśmy, że będzie chłopiec myślimy o imieniu ale nie możemy się zdecydować typy - Igor, Antek, Wojtek, Staszek, Nikodem... A w domu mamy Franka więc jakoś tak musi pasować.

U mniej pierwszy syn to Staś, teraz znów chłopak i chcieliśmy dac Franek zanim naszym znajomym sie nie urodził chłopiec i nie zajęli tego imienia, a że to bliscy znajomi to stwierdziliśmy że nie będziemy powielac i teraz mamy opcję Ignacy. :)
 
Kurcze zapomnialam ze zawsze podobal mi sie jeszcze Ignacy i Antek :):)

Ewa - do Franka wedlug mnie najbardziej pasuje Antek ;) ale Staś też fajne :) z tych wszystkich wybralabym Antka;)
 
U mniej pierwszy syn to Staś, teraz znów chłopak i chcieliśmy dac Franek zanim naszym znajomym sie nie urodził chłopiec i nie zajęli tego imienia, a że to bliscy znajomi to stwierdziliśmy że nie będziemy powielac i teraz mamy opcję Ignacy. :)
KMB ja tam bym dała małemu Franek na imię a co tam, jak zawsze się Wam podobała, przecież będą mieli inne nazwisko, a dla każdego znajdzie się inne zdrobnienie i będzie ok. Tak poza tym to ja też myślałam o Franku ;-) - ładne imię
 
ja mam corke Lene. Dawniej myslalam zeby dac jej Helena - ale absolutnie nie zyczylam sobie zeby ktos mowil do niej Hela..i co? masakra wiecie jak mowie od dawna juz do corki?Hela, Helusia, Helka, Helios, Hellen ! :)
a jak byla maluta to wolalam na nia Lenuszka, Leniczka, Lenucha ;) - z prostego zwyklego imienia Lena mozna tyyyyyyyyyyle wykombinowac;))
 
widzę, że Franki na tapecie ;-)
ja od zawsze się śmiałam, że jak kiedyś będziemy mieli chłopca (w co niespecjalnie wierzyłam :-p) to będzie właśnie Franek po dziadku ...
tak jakoś się przyjęło i najprawdopodobniej tak zostanie ... zwłaszcza, że dziadek sobie wziął do serca, M chyba też by chciał ...
jak dla mnie Franek może być ... podoba mi się też Jaś, Antek, Tymek i Marcel, ale nie jestem do żadnego specjalnie przekonana, więc chyba pozostawię decyzję M i się dostosuję;-) no chyba, że nagle zmieni swoje poglądy o 180 stopni i wyskoczy mi z jakimś Olivierem czy Alanem ... to będę walczyć :-D

Lucere, namawiałam na Liliankę, bo moja młodsza córa ma tak na imię i straaaasznie je lubię ;-)
ale Alicja i Hania też ślicznie :-) na pewno byłyby na mojej dziewczynkowej liście ... Iza już mniej do mnie przemawia

KMB, a jak będziecie Ignacego zdrabniać ??? imię ładne ale bardzo poważne ... dla malucha Ignaś super ... ale 15 letni Ignaś to już średnio, a Ignacy to poważny pan ;-) Franek daje zdecydowanie większe pole manewru :tak:

Ewa, zdecydowanie Antek !!! :-)
 
JoL - do mnie Iza tez nie bardzo przemawiała, ale mężowie sie kiedys bardzo podobało :) A teraz w sumie mowi do brzucha najczesciej Ala wiec chyba tak zostanie.

KMB - u nas typem na chłopca był własnie Ignacy :) takze popieram pomysł.
 
reklama
Do góry