reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych grudniowych maluszkow :)

reklama
Widzę, że Lilianka ma wzięcie :) To imię już miałam wybrane zanim jeszcze zaszłam w ciążę :) Także będzie Lilianna, a jak chłopiec to nie mamy pomysłów :)
 
My mieliśmy wybrane imiona od dawna.( Zuzia i Sebastian) Niestety bliscy nam je ukradli.. Nie mam zamiaru nazywać dziecka tak jak moja kuzynka czy kuzyn.
Na dzien dzisiejszy jak bedzie dziewczynka to Helenka a jak chlopczyk to Jaś, Antoś lub Filip.
 
U nas dla dziewczynki prym wiedzie wlasnie Lilly Ann :). Ale jeszcze rozmowy trwaja, tak jak i dla chlopca pomiedzy dwoma wybieramy :).
Minima0 hmm wiesz... powiem Ci tak, ze skoro podoba Ci sie imie meza to moze i rozwazcie i taki wariant. U nas tak jest, pierworodny ma imie po tacie :). A ze ja uwielbiam jego imie... Maz od zawsze chcial, aby pierszy syn nosil jego imie, wiec nosi i dodane ma Jr.
 
Ja też chciałam Liliannę ale jak jest tak popularne to jeszcze pomyślę bo nie chcę by potem w przedszkolu było 5 Lili póki co to było nr 1 a kolejne to Antonina, Nela, Emilka, Maja dla chłopca Antoni, Jan takie pomysły na dzisiaj pewnie jeszcze się zmieni parę razy.
 
nasza Lila ma 3 lata i jeszcze nie zdarzylo nam sie spotkac innej Lili, ani w przedszkolu, ani na dworze, wiec moze to tylko tak na forum sie wydaje ze popularne:confused:;-)

My na razie mamy pustke w glowie :-)
 
no jak mi się spodobało to imię to też wydawało mi się niespotykane i nie znam żadnej dziewczynki o tym imieniu a tu takie popularne :)
ale to samo było z moim Frankiem miał być nie za bardzo popularny a Franków jest pełno :)
 
my mieliśmy wczesniej miec Lenke ale teraz zatrzesienie na te Lenki ze juz sluchac sie nie da doslownie co druga:sorry2:a widze ze Lilianka juz ma wzięcie:szok:
 
reklama
Do góry