reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych grudniowych maluszkow :)

reklama
nonek u nas odwrotnie wybieramy,ja dla chlopca..tatus dla dziewczynki,heee

Ja mam Maciuś:)...(pierwszy syn mial byc maciusz,,a zostal mateuszek)...
a innego nie mam...
W sumie drugie mam Zosia(po mojej babciuni kochanej)....
 
o raju ile planow ... my poki co nic nie mamy , poczekamy do pierwszego usg i bedziemy myslec :) jest kilka ktore mi sie podobaja ale zobaczymy jak to bedzie ale poki co dla chlopca podoba nam sie Xavier - z tym ze mam nadzieje ze to nie chlopiec :-) dla dziewczynki mam juz z 5 roznych ale jeszcze temat nie byl omawiany wiec ciiiiii :tak::tak::tak::tak:
 
mój M wczoraj stwierdził że jednak Lilianka już się mu nagle nie podoba ...no zaraz mnie trafi z nim :-D:wściekła/y:powiedziałam mu ze to ja pójdę zgłosic dzieckjo i to co wpiszę w dane to on nie ma do gadania...ale coś czuję że nie bedzie Lilianki tylko jakiś inny kosmos...ten mi wyjechał z Wioletą ...no załamka...nie ma mowy :no:
 
My z mężem jesteśmy zgodni co do imienia dla dziewczynki: Jadwinia (Jadwiga). A o chłopca toczą się ciężkie batalie;-) Mamy trzy: Antoś (Antoni), Herbert i Benjamin.
 
Lilianka to też nasz typ jak bedzie dziewczynka :)
a dla chłopca długo miał być Antoś, ale ostatnio dużo Antków wszedzie. Obecnie byłby Ignacy albo Dominik. A co bedzie do grudnia to nie wiem :)
 
Mój m obstaje że będzie znów chłopak i chce by miał na imię Bronek (Bronisław) Pierwszy syn jest Staś po jego dziadku a teraz chce by imiona do siebie pasowały :-D
Mi osobiście podoba się Tomasz a dla dziewczynki mam mętlik i co rusz zmieniam zdanie a były już Weronika, Agnieszka, Małgorzata. Ostatnio Helenka, ale do grudnia daleko, więc nie trzymam sie tego zbyt sztywno. Chyba zacznę się zastanawiać jak gin potwierdzi płeć.
 
Ja już kilka lat temu postanowiłam, że kiedyś w przyszłości dam córce na imię Natalia. Na szczęście mężowi też się to imię podoba, więc będzie Natalka :-) Co do chłopaka to mieliśmy zupełnie odmienne zdania, ale w końcu doszliśmy do porozumienia, skończyło się na Łukaszu :-)
 
reklama
Tak, na tym forum Lilka jest imieniem popularnym, aczkolwiek ja również nie spotkałam się z tym imieniem nigdy. A zaczerpnęłam je z piosenki ENEJ-Lilly :)

A chłopiec? Juliusz? Ksawery? Hmm, Ignacy?
 
Do góry