reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych grudniowych maluszkow :)

Moje typu dla dziewuszki to: Zoja, Kaja, może Nina...M. podoba się to pierwsze, więc chyba nasza córka będzie miała nietypowe imię;)
Dla chłopca póki co nie mam, jeżeli jednak się okaże, że noszę chłopca to do porodu coś wymyślę:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zoja jest piekne, tez myslelismy ale nasz pies za bardzo podobnie sie nazywa ;)
Moj poki co zmienil moje typy na nowe imie: Mia. I jest nieugiety :/
 
Już Helenki u nas nie będzie. M powiedział że absolutnie.
Mamy więc Alicja, Klara albo Emilia.
A dla chłopca Filip, Antoni lub Oskar. Mi się jeszcze Miłosz podoba.
 
U nas mamy nadzieje na dziewczynkę , wkoncu dziewczynkę robiliśmy ;) i z trzech imion : Vanessa, Anastasia, Victoria prym wiedzie Vanessa ;) jak na razie a dla chłopca w zasadzie nie mamy jeszcze ale podoba nam sie Xavier i Oliver zapewnie dyskusyjne jeszcze ale mam nadzieje ze zostaniemy przy dziewusi hihi będziemy decydować po usg w 20 tyg ;)
 
A u mnie na razie jest problem z imieniem dla maluszka , bo mnie osobiście podobają się inne imiona , a mojemu chłopakowi inne.
Na dzień dzisiejszy propozycje na imiona dla dziewczynki to Emilia oraz Oliwia , a z imię dla chłopca Dominik bądź Leon. Ale pewnie rodzina będzie próbowała także dorzucić swoje propozycje .
 
U nas na chwile obecna efekty debaty nad imionami wygladaja tak :)
Jak bedzie dziewuszka Lilly Ann
A jak chlopiec to William :)
 
reklama
Do góry