reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych grudniowych maluszkow :)

Jeśli mowicie o Leonie, to moj brat ma syna o imieniu Leonard i o ile poczatkowo mi sie nie podobało, to teraz sie przyzwyczaiłam. Wg mnie ładniejsze niż Leon :)
 
reklama
A mi sie dla chłopca spodobało Natan pierwsze chyba od dawna imie dla chłopca któe mi sie podoba...bo zawsze cos mi nie pasuje;p
 
Ja spieram się z moim mężem o Jasia. Nie mogę go niczym przekupić żeby się zgodził :wściekła/y:
Tylko do dziewczynki jesteśmy zgodni, że będzie Sara, więc teraz tylko trzymać kciuki, żebyśmy nie musieli się kłócić.
 
A u mnie juz zmiana imion,.hee mial byc M<acius chlopak...ale juz nie..
najgorsze jest to ze imiona kojarze z ludzmi,dziecmi itp...itdd
 
Ladniutkie imiona,co jedno to ladniejsze :tak: najwazniejsze aby wam sie podobalo i nie patrzcie na to co mowia inni to w koncu wasze dziecko :-)
My mamy imie narazie tylko dla dziewczynki-Jasmine,Yasmine nie wiem z jaka pisownia ale to narazie malo wazne a co do chlopca to ciezka sprawa...wybierzemy ze 3 imiona wspolnie a koncowo Victor bedzie podejmowal decyzje w koncu i on bedzie mogl cos decydowac jako starszy brat :-D
 
reklama
Ja dla dziewczynki nie mam imienia i w sumie dla moich córeczkę tez nie miała. Pierwsza zamiast Weroniki miała być Klaudia ale pewnej nocy przyśniła mi sie mała gruba dziewczynka w różowej sukience z falbankami z palemka na głowie no normalnie PTYŚ no rano juz była Wercia i tak zostało dla Wiki była szybko decyzja na Wercie często wołamy Nika więc żeby tak nam pasowało było Nika Wika choć nigdy imię Wiktoria mi sie nie podobało bo uważałam ze jest ich za dużo tak teraz pasuje do niej w 100/ a teraz bardzo chcemy chłopca i mamy dwie propozycje albo Alan albo Wiktor tylko nie wiem czy nie będzie za dużo Weronika Wiktoria Wiktor
 
Do góry